1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Агентство Стратегічного Інтернет-Маркетингу StarMarketing

0 Новини партнерів Без регіону (не видаляти!)

Агентство Стратегічного Інтернет-Маркетингу StarMarketing

Компанія StarMarketing спеціалізується  стратегічному інтернет-маркетингу. Експерти завжди готові проконсультувати по будь-яким питанням в зручний час.

Для будь-якого сайту потрібне якісне просування. Завдяки йому можна збільшити конверсію ресурсу, залучити потенційних клієнтів та підняти продажі. Такі послуги надають професіонали компанії StarMarketing. Фахівці з великим досвідом роботи розуміються не тільки на сучасному СЕО, а й на якісній рекламі, яка завжди працює ефективно. Докладніше познайомитись із запропонованими послугами можна тут https://star-marketing.com.ua/ua/seo/.

Замовляючи СЕО просування ресурсу в агенції, можна розраховувати на грамотну консультацію професіоналів. Виходячи з рівня конкуренції, що відзначається у певній ринковій ніші, а також враховуючи вимоги та цілі клієнта, Head of SEO точно розрахує дієві стратегії просування та запропонує ефективні варіанти.

При просуванні з фіксованим бюджетом фахівці компанії фіксують прогнози цільових показників SEO просування у ключових словах (100+ слів), у цільових позиціях та органічному трафіку у медіаплані та стратегії на 6+ місяців. Усі роботи проводять на підставі договору на SEO просування, в якому передбачено щомісячну абонентську плату. Щомісяця клієнти отримують докладний звіт про проведені SEO-заходи, написані та розміщені SEO-тексти, посилання та зафіксовані результати роботи, в яких відображаються  ключові позиції та трафік у динаміці.

Основний порядок роботи при відкритому бюджету:

  • Затвердження з клієнтом тем, що просуваються, або списку ключових слів.
  • Фіксація у договорі цілей просування та критеріїв їх досягнення.
  • Формування бюджетного плану не менше ніж на півроку
  • Укладання договору.

Для безперервних заходів щодо СЕО просування при відкритому бюджету на початку кожного місяця має надходити 100% передоплата комісії та посилального бюджету.

Використовувані професіоналами стратегії просування дозволяють забезпечити розкрутку сайту одночасно в пошукових системах: Google, Yandex і Bing. У результатах аудиту будуть представлені повні рекомендації щодо покращення юзабіліті сайту та його технічної частини.

Читайте також: