1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Як заощадити на відпочинку за кордоном?

27
Без регіону (не видаляти!)

Як заощадити на відпочинку за кордоном?

Більшість турів купуються за 2-3 тижні до вильоту. Це дозволяє підібрати вдалий варіант, а також залагодити всі питання, пов'язані з роботою, навчанням та зайнятістю. Це дозволяє спланувати свою відпустку, і полетіти на відпочинок у високий сезон.

Як зекономити кошти, купуючи тури для відпочинку?

Основний недолік придбання за 2-4 тижні - це висока вартість туру. Для того, щоб заощадити, можна скористатися кількома методами.

Методи економії під час придбання турів:

  • Гарячі тури. Це путівки, до вильоту по якими залишилося 2-7 днів. Відповідно туроператор і готель змушені знижувати ціну на гарячі тури в ОАЕ, щоб максимально швидко їх продати. В даному випадку ціна знижується 30-50%. У деяких випадках можна знайти знижку в 60 або 70%. Але потрібно швидко зібрати речі та мати всі необхідні документи.
  • Раннє бронювання. Воно здійснюється за кілька місяців до вильоту. Основна особливість в тому, що люди купують путівку в низький сезон, коли готелі і пансіонати зазнають збитків, через нестачу відвідувачів. Тому вони змушені скидати ціни, щоб забезпечити функціонування готелю в низький сезон. При цьому знижка для туристів становить 20-40%. У високий сезон ціни стрімко зростають, і така путівка буде коштувати в півтора рази дорожче.

Що вигідніше, рання бронювання чи гарячий тур?

У раннього бронювання та придбання гарячих турів існують як переваги так і недоліки. Основна особливість придбання гарячих путівок в тому, що доводиться брати те, що дають. Найчастіше вони розраховані на сім'ю з двох осіб, іноді можуть включати одну дитину. Практично неможливо знайти гарячі тури, які можна викупити для всієї родини або великої компанії. Тому, щоб заощадити і полетіти відпочивати великою компанією від 4 осіб, рекомендовано використовувати раннє бронювання з компанією https://rozetka.travel/ua, яка дозволяє зробити замовлення онлайн, без відвідування офісу туроператора. В даному випадку можна викупити навіть весь поверх готелю. У високий сезон практично всі готелі зайняті, а придбати путівки дешево не вийде.

Найвигідніше за допомогою раннього онлайн-бронювання купувати тури, які розходяться дуже швидко. Це путівки в найпопулярніші готелі з високим рівнем обслуговування і сервісу. Путівки в такі готелі постійні клієнти готові купувати навіть за найвищими цінами. Раннє бронювання - це хороший варіант для сімей з дітьми. Незважаючи на те, що знижка на гарячий тур трохи вища, ніж на раннє бронювання, сподіватися на те, що з'явиться така путівка для відпочинку з дітьми, не варто. Майже 70% усіх гарячих турів розраховані на двох осіб.Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber