1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Робимо відмінний манікюр самостійно

46
Без регіону (не видаляти!)

Робимо відмінний манікюр самостійно

Гель-лакове покриття останні кілька років вважається фаворитом у дівчат. Нічого дивного, адже воно чудово виглядає і зберігає свій первісний зовнішній вигляд до трьох тижнів. Багато дівчат бажають вивчити технологію самостійного нанесення дизайну, щоб робити манікюр і при цьому економити час та гроші.

Може статися й так, що з першого разу всю процедуру не вдасться здійснити, оскільки вона складається відразу з декількох етапів:

  • зняття старого покриття за необхідності;
  • підготовка нігтя: шліфування, обробка, приховування дефектів;
  • покриття нігтя базою;
  • безпосередній дизайн;
  • догляд за шкірою.

Перше, що знадобиться новачкам – стартовий набір для манікюру Його, як і інші високоякісні витрати, а також інструменти можна придбати в інтернет-магазині Limonad. Широкий асортимент, точні характеристики, повні описи та доступні ціни приємно порадують.

Зазначимо, що манікюр – справжнє мистецтво, тому радимо пройти хоча б онлайн-курс, щоб дізнатися про особливості та нюанси.

Видалення кутикули та підготовка нігтя

Якщо ви хочете знати, як правильно наносити та купити гель лак і також його знімати, важливо враховувати основне правило: руки, нігті та пальці повинні бути абсолютно сухими та чистими. ніякого крему чи жиру.

Довговічний манікюр починається з акуратного видалення кутикули. Слід навчитися робити це без пошкодження шкірних покривів. Завдання полегшить ремувер, представлений гелем або розчином. Засіб наноситься на кілька хвилин, а потім видаляється разом із кутикулою пушером або дерев'яною паличкою. Залишки, наприклад, гелю змиваються, а руки висушуються.

Підготовчий етап передбачає корекцію нігтів, їх обрізання та вирівнювання вільних країв. Знадобиться пилка до 220 грит жорсткості або баф. Нігті слід обробити спеціальним знежирюючим засобом.

Покрокове нанесення гель-лаку

Відразу варто сказати, що гель-лак не має нічого спільного зі звичайним лаком, а значить і процедури нанесення повністю відрізняються.

Для кращого зчеплення нігтя та покриття наноситься праймер або ультрабонд.

Наступні етапи мають на увазі використання спеціальної лампи для сушіння. Буквально всі матеріали потребують цієї процедури, на яку йде однакова кількість часу. Чим вище потужність обладнання, тим швидше висихають нігті.

  • ультрафіолетова лампа на 36 Вт гарантує дві хвилини просушування;
  • гібридне обладнання тієї ж потужності – 30 сек;
  • до 30 сек у LED-лампах на 24 Вт.

Першим покриттям наноситься основа. Про правильність нанесення, вибір кращої можна почитати на сайті Limonad. База накладається кількома шарами, кожен із яких просушується згаданою лампою.

Для дизайну чудово підійде, наприклад, втирання. Більше інформації про це легко знайти в інтернеті, як і про техніку виконання.

Далі наноситься топ, фініш і запечатують торці нігтя. Вся ця справа просушується, і манікюр можна оцінювати.

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber