1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Як очистити м'які меблі якісно та швидко?

56
Без регіону (не видаляти!)

Як очистити м'які меблі якісно та швидко?

М'які меблі виготовляються з використанням стійких тканин, які добре піддаються очищенню. Крім того вони стійкі до механічних пошкоджень. Однак, як і будь-яку іншу тканину, оббивку необхідно періодично очищувати. Для цього є кілька методик, які відрізняються не тільки вартістю але і ефективністю.

Класифікація методів чищення меблів

Варіант очищення залежить від джерела забруднення.

Класифікація способів чищення меблів:

  • Професійне. Здійснюється з залученням клінінгової компанії, більш детально про яку можна дізнатися тут. Основна перевага в тому, що є можливість видалити будь-який тип забруднення, незалежно від його стійкості. Після очищення такі меблі виглядають як нові, не мають залишків навіть найстійкіших і темних плям. В ході очищення, професіоналами здійснюється не тільки виведення плям. Можливо усунути неприємний запах, дезінфікувати поверхню. Відповідно це чудовий варіант для профілактики алергічних реакцій, які виникають на пилові кліщі, що знаходяться всередині меблів.
  • В домашніх умовах. Здійснюється власниками меблів із застосуванням підручних засобів. Незважаючи на те, що зараз у продажу є спеціальні розчини для чищення, все ж ефективність залишає бажати кращого.

Існує кілька недоліків домашнього очищення:

  • неможливо повністю вивести плями самостійно
  • велика кількість часу, що витрачається на очищення і сушку виробів
  • існує висока ймовірність пошкодження, псування оббивки

Переваги професійного чищення м'яких меблів

При сильних і стійких забрудненнях варто викликати спеціальні клінінгові компанії. Справа в тому, що в ході очищення вони використовують спеціальні миючі насоси, а також особливі пристрої для сушіння меблів. Таким чином, після візиту фахівця, меблі будуть не лише чистими, але і повністю сухими. Крім того, широкий асортимент насадок дозволяє видалити забруднення з важкодоступних місць. Клінінгові компанії використовують екстрактори, які створюють на поверхні піну із застосуванням мінімальної кількість води. В результаті поверхнево-активна піна вбирає забруднення, але поверхня оббивки залишається практично сухою.

Для чищення використовуються спеціальні хімічні засоби, які коштують пристойних грошей. У роздрібній мережі вони не продаються, придбати їх в невеликих флаконах для чищення власними руками неможливо. Деякі з речовин працюють тільки в комплексі з професійними приладами, миючими пилососами. Самостійно отримати практично суху піну не вийде. Для цього потрібні спеціальні форсунки, розпилювачі, які перетворюють рідину в дрібні бульбашки, що покривають поверхню оббивки.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber