1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Трускавець – перлина України

29
Без регіону (не видаляти!)

Трускавець – перлина України

Трускавець пропонує різні варіанти розміщення, з кожним роком це місце відвідує все більше мандрівників. Якщо ви шукаєте житло в Трускавці за привабливими цінами, ознайомтесь із пропозицією на туристичному сайті. Доступні номери на будь-який гаманець у Трускавці дозволять ощадливо провести довгі вихідні. Відпочинок у Трускавці не тільки підлікує усю родину, але в взагалі пройде цікаво.

Тим, хто чекає більш розкішних умов, сайт пропонує унікальні умови проживання та найкращі готелі, що гарантують високий рівень комфорту. Ви обов'язково відкриєте для себе щось!

Чому варто бронювати житло у Трускавці?

  • Трускавець – це не тільки відомий у Європі курорт, але, перш за все, він ефективно лікує багато хвороб та недуг.
  • Великий досвід фахівців традиційної та сучасної курортної медицини.
  • Обстановка та обладнання у приміщеннях відповідають останнім тенденціям світової курортології.
  • Найкраще співвідношення ціна/якість.
  • Деякі види лікування рідкісні або нечувані на інших курортах Європи (дельфінотерапія, озокеритотерапія, гірудотерапія та інші).

Що подивитися в Трускавці

Трускавець – мав великий успіх на рубежі XIX і XX століть завдяки своїм унікальним водам, гарним курортним будинкам або розташуванню неподалік нафтового центру Дрогобицько-Бориславської улоговини. Тут відпочивали, напевно, всі найвідоміші персонажі, відомі зі шкільних підручників безліч політиків та художників. Трускавець був місцем святкових зустрічей тодішньої богеми. Наприклад, він мав магазини, яких не можна було соромитися навіть у Парижі. Це був найдорожчий та найексклюзивніший курорт. Про його довоєнну історію можна трохи почитати у Вікіпедії, наприклад, про подальшу долю міста автори статті замовчують, описуючи лише історію Римо-католицької церкви з ХІХ століття. Після Великої Вітчизняної війни Трускавець практично повністю перебудований.

Політичні зміни означали, що курорт знову був на межі свого існування, а частина його досі повністю не використовується та забута. Курорт має велику популярність у жителів багатьох національностей.

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber