1. Новини Закарпаття

Класифікація та різновиди прибирання квартир, офісів

Під час клінінгу фахівці беруть з собою на об'єкт пилососи. Найскладнішим вважається прибирання після ремонту. Воно передбачає використання парогенераторів для видалення бруду у важкодоступних місцях. Окремо виділяють клінінг після непередбачуваних ситуацій: пожежі, затоплення, прориву каналізації. У таких випадках використовується потужна техніка: сушки, екстрактори, озонатори. 

Різновиди прибирань за типом виконуваних робіт 

При класифікації клінінгових послуг виділяють такі види і способи прибирання: 

  • Сухий. Проводиться без використання води, миючих і чистячих засобів. Включає видалення павутиння та пилу з поверхні меблів і різних предметів серветками, протирання техніки, електроніки, чистку підлоги віником або звичайним пилососом, акуратне прибирання килимів. 
  • Вологий. Цей вид прибирання включає видалення бруду за допомогою змочених у воді серветок, миття підлоги шваброю або миючим пилососом. Для виведення плям застосовуються спеціальні чистячі речовини. 

Якісний клінінг включає в себе обидва варіанти. Спочатку поверхні і предмети інтер'єру обробляються сухим способом, а потім – вологим. 

Класифікація клінінгу по типу приміщення 

Для житлових, офісних і виробничих зон потрібні різні інструменти, обладнання та миючі засоби. Перерахуємо особливості типів прибирань в залежності від типу приміщення. 

Різновиди прибирання: 

  • Клінінг в квартирах. Професійне прибирання квартир, приватних будинків і котеджів допомагає людям звільнити себе від частини побутових справ, присвятивши час роботі або відпочинку. Замовляти клінінг можна разово або за графіком. Зручно, що виконавці враховують всі побажання замовника. При необхідності вони прибирають, поки клієнт на роботі. Додатково можна замовити миття вікон або доручити співробітнику придбання продуктів харчування. 
  • Прибирання нежитлових приміщень. У спеціалізованих компаніях надають послуги комерційного клінінгу. Це вигідніше, ніж наймати штатних прибиральників. Ви платите тільки за виконання конкретних завдань, не витрачаючи кошти на миючі засоби, обладнання. 
  • Клінінг в офісах. Для здоров'я ,комфорту співробітників і відвідувачів важливо регулярно наводити чистоту в приміщеннях. Основне джерело пилу в офісі - це оргтехніка, тому їй приділяється особлива увага. Клінери також видаляють забруднення зі світильників і побутових приладів, до блиску натирають скляні елементи і дзеркала, промивають плінтуси, радіатори, труби, видаляють сліди від взуття і пальців, доглядають за корпусних і шкіряними меблями.  

У список робіт входять дезінфекція санвузла, їдальні, заміна витратних матеріалів і вивезення сміття.