1. Новини Закарпаття

Супер їжа - мікрозелень

Магазин пропонує тільки найкращі органічні насіння для пророщування проростків і мікрозелені, які вони самі використовують для вирощування щодня. Таким чином ви можете бути впевнені, що завжди доставляється мікрозелень найвищої якості, який також витримує критичний погляд професіоналів.

Насіння слід зберігати у прохолодному та сухому місці, щоб зберегти максимально можливу схожість. Уникайте великих перепадів температури та тримайте їх у темряві. За оптимального зберігання ви можете отримувати задоволення від насіння протягом декількох років. Мікрозелень – це молоді їстівні саджанці.

Також можна сказати, що це мініатюрна версія овочів. Саджанець розвивається з насіння, з якого проростає паросток (або також званий паростком), а потім він продовжує рости доти, доки не розвинеться так звана мікрозелень, яку ви також можете назвати листовою, зеленою капустою.

Мікрозелень росте в грунті, на циновках або шерсті, і для їх зростання потрібне сонячне світло. Приблизно через 7-14 днів їх збирають або обрізають до розміру 2,5-7,5 см, як ви робили з першим пакетом крес-салату у школі.