1. Новини Закарпаття

Варіанти подарунків до дня закоханих

Подарунок до Дня Всіх Закоханих повинен символізувати любов. В хід йдуть дрібнички у вигляді сердець, купідонів або птахів, які цілуються. Солодощі, які в цей день обов'язково слід дарувати коханим, повинні бути укладені в коробочки у формі серця. 

Що подарувати на 14 лютого, до дня закоханих? 

Тому, хто більшу частину дня змушений провести окремо від своєї половини, та гадки не має що подарувати на 14 лютого, рекомендується обзавестися маленькими "валентинами". Їх варто розкласти їх у кишені коханої людини, або красиво розвісити в будинку. Також подаруйте своїй половинці чудові емоції.  

Перелік подарунків до дня закоханих: 

  • Сніданок у ліжко. Чудово, коли 14 лютого випадає на вихідний, і сніданок при бажанні можна розтягнути до обіду. Проте навіть експрес-варіант в робочий день підніме настрій коханій людині. Приготуйте яєчню, оладки або тости у формі сердець, використовуючи сковорідку або спеціальну форму у вигляді серця. Не забудьте про квіти. Їх можна піднести в маленькій вазочці або стаканчику. За бажанням можна розкласти пелюстки на підносі зі сніданком. 
  • Love story. На підготовку романтичного сюрпризу знадобиться кілька вечорів. Потрібні спільні фотографії, програма відеомонтажу, сайт youtube та трохи часу. Оберіть найвдаліші кадри і створіть з них красиву історію, використовуючи відповідні ефекти, переходи і елементи, які пропонують програми відеомонтажу. Для натхнення подивіться кілька роликів з інтернету. Не забудьте вставити у фільм улюблену ліричну композицію. Запросіть свою другу половинку до традиційного перегляду серіалу, влаштуйтеся зручніше, захопіть з собою пляшку шампанського з парою келихів і ввімкніть фільм з love story. Вечір, наповнений приємними спогадами, ніжністю і романтикою вам забезпечений! 

Приємні емоції - найкращий подарунок 

Щоб нагадати партнеру з чого все починалося, варто відтворити перше побачення. Подаруйте на побаченні подарунковий сертифікат Львів, який дозволить насолодитися СПА або стрільбою з лука. Забронюйте столик в ресторані, де зустрілися вперше. Постарайтеся підібрати схожий одяг, придбайте букет, прогуляйтеся тим же маршрутом, спробуйте відновити в пам'яті діалоги, вашу сором'язливість і збентеження і незручність. Все це буде по-справжньому милим і зворушливим, ви зможете знову відчути ту іскру, що запалила в вас полум'я любові. 

Як часто ми говоримо коханій людині про любов в повсякденному житті, про те, що він дорогий нам і як ми його цінуємо? На жаль, з роками все менше. Напишіть своїй другій половинці справжнє любовне послання. Можна покласти його в поштову скриньку або в папку з документами, залишити на столі поруч з приготованим сніданком. Якщо лист буде прочитано в той момент, коли вас немає поруч, при зустрічі гарантовані сяючі очі, море ніжності, обіймів і поцілунків.