1. Новини Закарпаття

Найкращі чохли для надійного захисту Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7"

Samsung Galaxy Tab A7 Lite — новий недорогий компактний планшет, що надійшов у продаж влітку цього року. Наразі на ринку не так багато невеликих планшетів - переважна більшість моделей має дисплеї з діагоналлю більше 10 дюймів. Вважається, що компактні планшетні ПК доволі скоро остаточно будуть витіснені крупними смартфонами, але поки що попит на невеликі бюджетні планшети існує, і Galaxy Tab A7 Lite цілком здатен його задовольнити.

Модель обладнана екраном з діагоналлю 8.7 дюйми. Завдяки тонким рамкам дисплею, корпус пристрою дуже компактний, його легко тримати однією рукою, він без проблем поміститься в невелику сумку або навіть в кишеню верхнього одягу. Планшет чудово підійде для читання, невибагливих ігор, перегляду відео в дорозі. Але варто подбати про захист від подряпин і механічних ушкоджень. Магазин Холстер пропонує дуже великий вибір захисних чохлів для Galaxy Tab A7 Lite. Розглянути в одній статті весь ассортимент не вдасться, тому ми зупинимося на трьох найцікавіших, на наш погляд, моделях.

Чохол-книжка Galeo TPU Trifold

Ця конструкція багатьом знайома: планшет вставляється в спеціальний контейнер, що щільно облягає його з усіх боків, а дисплей захищає кришка, яка двічі згинається, перетворюючись на зручну підставку. Контейнер, в який вставляється гаджет, виготовлений з термопластичного поліуретану (TPU). Цей матеріал переважає більш традиційний для подібних чохлів твердий пластик: завдяки своїй еластичності, він краще поглинає енергію удару та не тріскається. Galeo TPU Trifold - один із кращих чохлів-книжок для Galaxy Tab A7 Lite: ергономічний, тонкий, красивий і міцний.

Поворотний чохол-підставка

Більш доступний чохол-книжка, що має як мінімум одну цікаву фішку: він дозволяє встановити планшет на рівній горизонтальній поверхні і горизонтально, і вертикально. Крім цього, чохол дозволяє регулювати кут нахилу. Основа, в яку вставляється планшет, пластикова; зовні, як і кришка дисплею, вона обтягнута міцною штучною шкірою. Дві деталі чохла (основа і кришка) скріплені між собою пластиковим кільцем, що власне і дозволяє обертати планшет на 360 градусів та ставити його у підставці вертикально. Чохол не надто тонкий, але він добре захищає планшет і коштує геть недорого, тому точно заслуговує на вашу увагу.

Дитячий чохол Galeo Thumbs Stand з EVA-піни

Samsung Galaxy Tab A7 Lite часто купують дітям. В ньому є спеціальний режим Samsung Kids, де ви можете створити цікавий та безпечний для дитини простір. Але не варто забувати й про безпеку самого гаджету, оскільки в дитячих руках він має підвищені шанси передчасно втратити працездатність. Для захисту планшета, яким будуть користуватись діти, найкраще підійде чохол з м'якого пористого матеріалу, який називається EVA-піною. Чохол Galeo Thumbs Stand здатен вберегти пристрій від серйозної поломки навіть при падінні, а його підставка у вигляді кистей рук з піднятими вгору великими пальцями та зручна ручка точно сподобаються малюкам.