1. Новини Закарпаття

Сфера використання та особливості застосування Аугментину при травмах кісток

Здоровий спосіб життя - це поєднання спорту і правильного харчування. Однак регулярні пробіжки, а також заняття фітнесом, при необережному їх виконанні, можуть призвести до травм кісток і суглобів. В такому випадку рекомендований прийом антибактеріальних препаратів, які допоможуть позбутися інфекції. Один з антибіотиків широкого спектру дії, який використовується для лікування інфекцій кісток і суглобів - це аугментин, в основі якого лежить амоксицилін.  

Склад та особливості застосування Аугментину при травмах кісток 

В складі ліків міститься клавуланова кислота, яка покращує біодоступність основної діючої речовини.  

Сфера застосування: 

  • Аугментин часто використовують для лікування дихальних шляхів і ЛОР-органів. 
  • Нерідко препарат призначають при гаймориті, синуситі і отиті. Препарат можна приймати дорослим і дітям, а також літнім пацієнтам.  
  • Варто звернути увагу, що як і всі антибіотики, аугментин негативно впливає на печінку і нирки. Тому при супутніх захворюваннях необхідна корекція дози, яку повинен встановлювати лікар.  

Як позбавитися від болю під час травм? 

Дуже часто травми суглобів і коліна супроводжуються вираженим больовим синдромом. Кістки можуть реагувати на погоду, в результаті чого хворобливі відчуття посилюються. Щоб знизити біль, можна використовувати місцеві нестероїдні протизапальні препарати. До них відноситься Диклофенак, який широко використовується в ортопедії. Цей препарат наносять на область хворого суглоба, або на місце удару. Буквально через кілька хвилин мазь починає діяти, знімаючи больовий синдром.

Нерідко диклофенак використовують для прийому всередину. Однак варто розуміти, що в такому випадку підвищується ризик захворювань шлунково-кишкового тракту. Разом з диклофенаком та ібупрофеном додатково призначають інгібітори протонної помпи, які знижують кислотність шлунку, захищаючи стінки органу від руйнування лікарськими препаратами. 

Для того щоб вилікувати травми суглобів, коліна, необхідне комплексне лікування. Саме тому нерідко аугментин поєднують з диклофенаком або іншими протизапальними препаратами. Аугментин допомагає позбутися від патогенної мікрофлори і інфекції, а диклофенак зменшує хворобливі відчуття. Разом з цими препаратами нерідко призначають хондропротектори, основне призначення яких - це відновлення суглобів. Тільки комплексний підхід, і ретельне виконання приписів лікаря, дозволять одужати в короткий період часу. Приймаючи диклофенак всередину у вигляді таблеток, або внутрішньо м'язових уколів, також рекомендовані препарати для захисту шлунку.