1. Новини Закарпаття

ТОП-7 міфів про лазерну епіляцію

Незважаючи на те, що лазерна епіляція – вже не нова методика, яка на даний момент є найбільш ефективною при видаленні небажаної рослинності, деякі люди досі віддають перевагу бритві. Настільки упередженому відношенню сприяють численні міфи. Давайте розберемося, де в них правда, а де нічим не обґрунтована вигадка.

Міф 1. Епіляція лазером – це боляче

Неправда. Все сучасне обладнання оснащене насадками, що охолоджують. За відгуками клієнтів салонів під час процедури відчувається тільки легке печіння, поколювання, больових відчуттів немає. При необхідності майстер нанесе на шкіру гель, що анестезує.

Міф 2. Після процедури можуть залишатися опіки

Опіків не буде, якщо маніпуляцію виконує кваліфікований спеціаліст, який не допустить сеансу клієнта зі свіжою засмагою. Щоб не отримати опік, за 2 тижні перед сеансом слід відмовитися від прийому фотосенсибілізуючих антибіотиків – сульфаніламідів, антибіотиків з низки тетрациклінів, фторхінолонів.

Міф 3. Повністю видалити волосся не здатний жоден метод

Правда. Однак за допомогою лазерної епіляції можна позбутися на 98% від непотрібної рослинності на 5-10 років. Обов'язкові умови – проходження курсу з 8–12 сеансів, виконання підтримуючих маніпуляцій 1–2 рази на рік, дотримання графіку відвідування салону, призначеного майстром, перед- та постпроцедурних рекомендацій.

Міф 4. Лазерна епіляція – дороге задоволення

Один сеанс дійсно коштує дорожче за салонний шугаринг або воскову епіляцію. Витрати лазерного методу окупаються приблизно протягом року, у тому, що у цей період припадає основний курс. Купівля протягом усього життя приладдя для гоління обійдеться значно дорожче.

Міф 5. Лазер небезпечний для здоров'я

Світлові промені проникають на глибину 1-4 мм і не травмують шкірний покрив, не торкаються лімфатичних судин та внутрішніх органів. Проте протипоказання все ж таки є. До них відносяться онкозахворювання, інфекційні недуги, механічні пошкодження та запалення епідермісу.

Міф 6. Видалення волосся лазером підходить не всім

Правда. Процедура не рекомендується підліткам, оскільки в їхньому організмі відбуваються активні гормональні зміни, результат передбачити неможливо. Найчастіше в салонах використовується діодний лазер, який ефективний тільки при чорних, не світліше темно-русявих, волоссі при світлому або злегка смуглом волосяному покриві.

Міф 7. Після епіляції волосся стає жорсткішим і росте швидше

Навпаки. З кожною процедурою волосяних стрижнів стає менше, вони виростають тоншими та слабкими.Якщо ви хочете спробувати епілювати волосся лазером, але у вас залишилися сумніви, проконсультуйтеся з майстром у салоні.

джерело: https://tk-laser.com.ua/ua/