1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Новини партнерів

Переваги та особливості житлового комплексу «Урлівський 2»

Переваги та особливості житлового комплексу «Урлівський 2»

На сьогоднішній день дуже багато хто хоче жити в найкрасивіших умовах, у нормальних житлових умовах, а також із присутністю всіх благ, комфорту, зручності та затишку. Справа в тому, що сучасні житлові комплекси – справжній маст-хев для сучасного суспільства. Саме вони дають можливість людям поселятися у добрих районах міста, де дуже добре розвинена інфраструктура. Тож якщо є бажання жити у якомусь класному районі Києва, то варто придивитися до Дарницького. Саме тут знаходиться ЖК Урлівський 2, який почесно стоїть на Лівобережжі і має дуже круту і розвинену інфраструктуру.

У цьому районі є абсолютно все, що потрібне для комфортного життя. Наприклад, мікрорайон Березняки. Останній славиться тим, що має безліч зелених насаджень, а ще тут є піщані пляжі, зони для активного відпочинку, водойми та багато іншого. Тут класно оселитися всією сім'єю для того, щоб щодня насолоджуватися всіма благами і, звичайно ж, присутньою тут природою.

На які особливості слід звернути особливу увагу?

Якщо говорити про сам проект, то, як говорилося вище, інфраструктура тут не просто розвинена, а має свою особливість. Будинок об'єднує по суті 4 нових 26-поверхових будинки. І суть полягає у стилобатній частині, яка повністю облаштована. Причому комплекс виходить із закритою територією, що, звичайно ж, не може не оцінити той, хто любить комфорт та особистий простір.

Територія житлового комплексу повністю зачинена. На території можна побачити не лише спортивний майданчик, а й ігрові комплекси та майданчики для дітей. Додатково, для дорослих тут облаштували спеціальні та дуже презентабельні лаундж-зони та інші місця, де можна приємно провести час та відпочити у безпеці з усією своєю родиною.

Подібні архітектурні рішення не рідкість для киян. Просто в цьому проекті все максимально чітко, раціонально організовані, плюс ці ефективні рішення дозволяють насолодитися жителям своєї власної прибудинкової території без чужих, як кажуть. Доступність прибудинкової території для мешканців комплексу багато означає, адже більшість людей не дуже хоче, щоб сторонні люди також користувалися всіма благами житлового комплексу.

Що важливо знати?

На території житлового комплексу буде все потрібне для комфортного життя. Серед тих проектів, які точно увійшли, слід зазначити такі:

  1. Будуть магазини.
  2. Аптечні пункти.
  3. Кав'ярні.
  4. Наявність салонів краси.
  5. Будуть розміщені комерційні приміщення.
  6. Багато іншого також перебуватиме на території комплексу.

Ще забудовник дуже чітко продумав паркінг. Він буде абсолютно без автомобілів. У проекті житлового комплексу ця фішка називається так – концепція «Двір без машин». Справа в тому, що паркінг буде підземним, що для багатьох вирішить питання безпечного перебування на території комплексу дітей, які можуть вибігти на дорогу і так далі.

Найсвіжіші новини: