1. Новини Закарпаття

ЗВІТ ДЕПУТАТА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ФЕДУРЦЬО ВАСИЛЯ ВАСИЛЬОВИЧА ЗА 2021 РІК

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VIII-го скликання від Закарпатської обласної організації Політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Обраний депутатом Закарпатської обласної ради VIII-го скликання від Закарпатської обласної організації Політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

На даний час являюсь членом постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, адміністративно-територіального устрою, комунального майна, приватизації, агропромислового комплексу, розвитку села та земельного устрою.

​Відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а також до положень ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», інформую громадськість про свою депутатську діяльність за звітний період.​Моя діяльність, як депутата обласної ради, першочергово спрямована на захист інтересів жителів громад нашого регіону, відстоювання їх законних прав, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень, визначених Конституцією України, законами України – «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Закарпатської обласної ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутата обласної ради.

Протягом звітного періоду відвідував майже всі пленарні засідання сесій Закарпатської обласної ради, засідання постійних комісій. Також брав участь у розробці проєктів рішень, які вносилися на розгляд обласної ради, вносив пропозиції по ряду питань під час пленарних засідань сесій.

У діяльності депутата звернення та запити є основними інструментами для впливу на ту чи іншу ситуацію, вирішення певних проблем виборців.За звітний рік мною було підготовлено ряд звернень та запитів:

Про відновлення роботи відділень Укрпошти в селах Підплеша та Тисалово (робота відділень в населених пунктах Тисалово та Підплеша Тячівського району продовжується і надалі в приміщенні колишнього поштового відділення, на території громади продовжує працювати листоноша, а також збільшено кількість робочих днів з трьох до чотирьох); Про негайне усунення та ліквідацію загрози зсуву каменю на автомобільну дорогу місцевого значення між селами Нересниця-Ганичі (Службою місцевих автомобільних доріг надана пропозиція до Регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, щодо включення в порядок денний та розгляд на засіданні питання для виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення аварійно відновлюваних робіт); Про включення відрізку аварійної дороги між населеними пунктами Нересниця та Ганичі, Тячівського району Закарпатської області до переліку об’єктів проведення капітального ремонту на 2021 рік (значну частину даної автомобільної дороги відремонтовано); Про вжиття всіх необхідних заходів для ліквідації загрози зсуву та обвалу кам’яних брил на автомобільну дорогу в селі Добрянське, Тячівського району, Закарпатської області (розглядається); Про виділення коштів на будівництво вуличного освітлення з використанням енергозберігаючих технологій в с. Нересниця (від КТП -300)( виділено 213 906,00 грн); Про виділення коштів на будівництво вуличного освітлення з використанням енергозберігаючих технологій в с. Підплеша (від КТП -496) (виділено 214 399,00 грн); Про виділення коштів на будівництво вуличного освітлення з використанням енергозберігаючих технологій в с. Підплеша (від КТП -785)(виділено 111 960,00 грн); Про виділення коштів на будівництво вуличного освітлення з використанням енергозберігаючих технологій в с. Підплеша (від КТП -780) (виділено 156 944,00 грн); Про виділення коштів на будівництво вуличного освітлення з використанням енергозберігаючих технологій в с. Підплеша (від КТП -512) (виділено 117 497,00 грн); Про виділення коштів на будівництво вуличного освітлення з використанням енергозберігаючих технологій в с. Підплеша (від КТП -139) (виділено 212 540,00 грн);

Також протягом року здійснення депутатських повноважень, регулярно проводив зустрічі з жителями округу, від якого балотувався, з метою обговорення нагальних питань. Намагався активно сприяти вирішенню соціальних та матеріальних проблем мешканців громад.

Потягом звітного періоду, кошти, виділені з обласного бюджету на виконання делегованих повноважень, були мною розподілені відповідно до звернень громадян. В рамках виконання Регіональної програми «Турбота», було спрямовано адресну допомогу важко хворим жителям Тячівського району.

З повагою,депутат Закарпатської обласної ради

Василь Федурцьо