1. Новини Закарпаття

7 причин постелити вінілову підлогу для дому

При ремонті кожна людина замислюється про вибір покриття для підлоги і часто складно вибрати підходящий матеріал з маси варіантів. Адже хочеться мати не лише зовні привабливу підлогу, а й практичну. Особливо виділяються вінілові підлоги через свої особливості та переваги. Зараз йтиметься про те, чому варто задуматися про покупку вінілової підлоги для свого житла.

На сайті LAMINAT CENTR  можна знайти великий вибір вінілової плитки за найкращими цінами в Західному регіоні регіоні України.

1. Довговічність

За умови правильного монтажу, експлуатації та підтримання нормального стану покриття матеріал прослужить довгі роки. Кожен виробник сам визначає термін служби своєї продукції. Він залежить від технології виготовлення компонентів. Зазвичай довговічністю відрізняються дорожчі варіанти.

Полівінілхлорид вважається найміцнішим компонентом, що відрізняється ще й пластичністю. Часто основу покриття роблять із ДВП та деревно-полімерних композитів, але вони менш міцні. Зате такий матеріал дешевший.

2. Міцність

Як правило, всі матеріали покриваються захисним шаром від механічних пошкоджень та дії сонця, що помітно збільшує термін експлуатації. Підлога стійка до стирання, на ньому не залишаються сліди від меблів і подряпини від механічного впливу.

3. Вологостійкість

Покриття не боїться води, тому що технологія виготовлення та монтажу така, що шви та стики зникають. По-перше, це добре виглядає, адже здається, що підлога складається не з плит, а цілком монолітна. По-друге, за рахунок цього досягається непроникність покриття. Тому матеріал можна використовувати в приміщеннях із підвищеною вологістю.

4. Безпека

Для здоров'я вінілові підлоги дуже нешкідливі. І це дуже важливий чинник. Матеріал не містить шкідливих хімічних сполук та домішок, що не можна сказати про деякі інші види підлогових покриттів. Тому таку підлогу можна використовувати, наприклад, у дитячій кімнаті.

5. Різноманітність вибору та естетичний вигляд

Кожній людині важливо те, як візуально виглядатиме підлога в будинку. Вінілові підлоги сьогодні представлені на ринку в різних кольорах і текстурах. Колірна гама різноманітна: від звичайних світлих відтінків до повністю чорних.

Таку підлогу можна ідеально вписати в будь-який дизайн інтер'єру, в результаті чого загальна картина виглядатиме естетично та оригінально.

6. Простота у догляді

Без догляду за підлогою не обійтись. Його потрібно регулярно мити. Тут у вінілової статі є переваги. Покриття відштовхує бруд за рахунок верхнього шару. Тобто. вона не в'їдається. Підлога дуже легко мити. Матеріал не боїться хімії, тому можна сміливо використовувати миючі засоби для догляду за підлогою.

Також матеріал не боїться перепадів температури, а в більшості випадків (якщо у складі немає органічних компонентів) підлога взагалі є антибактеріальною.

7. Зручність

Матеріал приємний для ніг, він теплий та пружний. Ще більшого комфорту надає спеціальний м'який верхній шар. Також підлога має гарну звукоізоляцію через товсту підкладку. Це приглушує шум від сусідів знизу.

Простий монтаж

Навіть людина, яка не дуже сильно знається на будівництві, зможе самостійно провести роботи з монтажу підлоги. Кріплять плити за рахунок замків, що забезпечують високу міцність на розрив.

Тільки важливо підготувати чорнову підлогу для укладання. Основа повинна бути рівною, без тріщин, вибоїн, опуклостей. Якщо чорнова бетонна підлога, то вона повинна бути обов'язково сухою, знежиреною, без слідів фарби. На стяжку потрібно нанести ґрунтовку.

Вінілова підлога довговічна, легко миється, водонепроникна, приємна для ніг, успішно поглинає шуми. Він добре вписується в дизайн інтер'єру, нешкідливий для здоров'я. Матеріал виявиться хорошим варіантом для обробки підлоги в будинку. А вартість повністю виправдовує очікування покупця.