1. Новини Закарпаття

Автоцивілка: як вигідно оформити

За даними Національної Поліції, на українських дорогах в 2020 році відбулося 168 000 ДТП. Погані дороги, погодні умови, хронічна втома — помилитися може кожен.

За даними Національної Поліції, на українських дорогах в 2020 році відбулося 168 000 ДТП. Погані дороги, погодні умови, хронічна втома — помилитися може кожен.

За даними Національної Поліції, на українських дорогах в 2020 році відбулося 168 000 ДТП. Погані дороги, погодні умови, хронічна втома — помилитися може кожен. Ніхто не застрахований від попадання в аварійну ситуацію, але всі можуть бути захищені від непередбачених фінансових втрат.

Загальні умови автоцивілки

Умови оформлення ОСАГО та суми страхових компенсацій детально описано в Законодавстві України. Важливі аксіоми, які потрібно знати:

  • автоцивілка повинна бути у кожного водія;
  • страхова компанія зобов’язана реалізувати виплати у строк — кожен день прострочки обкладується пенею;
  • на розмір компенсації є обмеження: не більше 130 000 грн. за псування майна та не більше 260 000 грн. за шкоду життю та здоров’ю.

За законом ОСАГО гарантує виплати виключно потерпілій стороні та у рамках, зазначених лімітами. Що робити винуватцям та як реагувати, коли реальні збитки набагато більші, ніж верхня планка компенсацій? Застрахувати усі можливі ситуації на дорозі та спокійно відчувати себе за кермом допоможе поліс ОСЦПВ від UNIQA. 

Додатковий захист ОСАГО

Оскільки передбачених законом лімітів інколи буває недостатньо, страхові компанії пропонують додаткові варіанти захисту. Добровільна Автоцивілка від UNIQA — це можливість покривати шкоду від аварійних ситуацій у розмірі 250, 550 або 850 тисяч гривень по майну та 50 тисяч гривень за збитки життю та здоров’ю. 

Кожен автовласник може обрати свій варіант компенсацій. Суми страхування за Добровільною Автоцивілкою додаються до сум, передбачених обов’язковим полісом ОСАГО. Таким чином, ви можете розраховувати на загальний розмір компенсацій: 380, 680 або 980 тисяч гривень за псування майна та 310 тисяч гривень за шкоду життю та здоров’ю.

Як захистити себе, коли потерпіла сторона — не ви?

Компанія UNIQA пропонує декілька варіантів страхування, які захищають вас, з якою сторони врегулювання ДТП ви б не опинились. Одне з таких рішень — «Автоцивілка навпаки». Поліс від компанії, якій ви довіряєте, допоможе не чекати виплат та зайвих розмов з іншою стороною пригоди та оплатити ремонт або лікування одразу.

Згідно зі статистичними даними, кожен четвертий українець виїжджає на дорогу без обов’язкової автоцивілки. Він порушує закон, тому що знає: без вагомого приводу поліцейський не має права просити документ, а штраф менший за вартість полісу. «Автоцивілка навпаки» вирішує проблему зіткнення з подібними учасниками дорожньо-транспортного руху, коли на рішення суду або моторного бюро можна чекати занадто довго. Такий поліс забезпечує до 100 000 гривень на ремонт автівки та можливість оформлення спрощеного Європротоколу без виклику поліції у момент настання ДТП, якщо немає постраждалих осіб