1. Новини Закарпаття

Найкращі шкіряні чохли для iPad Pro

Якщо ви купили або плануєте придбати собі новий iPad Pro, вам потрібно потурбуватися про його захист. Навіть дорогий силіконовий чохол iPad Pro 12.9 програє шкіряному в надійності та дизайні. Якщо ви віддаєте перевагу шкіряним аксесуарам для своїх гаджетів, то сьогодні вам пощастило. У цій статті забрані найкращі шкіряні чохли для 11-дюймового та 12.9-дюймового iPad Pro. Нижче ви знайдете чохли різної вартості, але вони надійно захистять ваш планшет. Хоча ці чохли створені для моделей 2020 року, вони підходять і для моделей 2018 року.

ZtoTop

Цей чохол ZtoTop підходить лише для 11-дюймового iPad Pro. Зовні він покритий преміальною штучною шкірою, а всередині – м’якою тканиною, яка збереже iPad від подряпин. Також чохол захищений від ударів.

Чохол не бік iPad Pro, від якого заряджається Apple Pencil 2-го покоління, тому його можна заряджати з чохлом. Аксесуар також підтримує функцію автоактивації екрану та блокування. Екран буде відключатися, коли ви закриваєте чохол, а активуватиметься, коли ви його відкриваєте.

На чохлі є кишенька, кріплення на руку, кріплення для Apple Pencil. На ньому є розподіли для того, щоб ви могли встановлювати iPad Pro під різними кутами.

ProCase

Чохол ProCase підходить як для 11-дюймової, так і для 12.9-дюймової моделі iPad Pro. Крім того, він також підійде і для моделей 2018 року. Тим не менш, розробили чохол саме під нові моделі, тому виріз для камери зроблений для них.

Це чохол-книга, який не тільки забезпечує надійний захист. Його можна використовувати як підставку з різними кутами перегляду (всього три). Зовні чохол покритий дорогою шкірою, а всередині – тканиною для захисту від подряпин. Є також фіксуюча гумка, щоб чохол не розкривався.

Цей захисний чохол для iPad Pro 12.9 підтримує функцію автоматичної активації та блокування, а також не заважає бездротовій зарядці Apple Pencil. Є кріплення для стілуса.

Woolnut

Чохол Woolnut також підходить для обох моделей, але це не чохол-книжка, а чохол-кишеня. Він зроблений зі справжньої шкіри, яка з часом виглядатиме лише краще. Всередині вовняне покриття.

Це мінімалістичний чохол, який захищатиме iPad Pro тільки коли він лежить усередині. Якщо вам подобаються чохли-кишені, цей вам підійде. Доступний чохол у трьох кольорах: чорному, коричневому, коньячному.

Pad & Quill

Компанія Pad & Quill відома своїми якісними аксесуарами для пристроїв Apple, включаючи iPad. Це стосується і чохла Oxford Leather, що підходить для обох моделей. Це теж чохол-книжка, в яку можна вмістити навіть Magic або Smart Keyboard. Він захищений від падінь та ударів. Цей чохол на 10% легший за аксесуар попереднього покоління, всередині у нього є кишеня для документів. Чохол не заважає заряду Apple Pencil, для нього навіть є кріплення. Чохол може бути підставкою (всього 1 кут огляду). Всередині він теж покритий дуже м’якою шкірою. Доступний чохол у трьох кольорах: віскі, каштан та чорний.

На цьому все. Сподіваємось, серед чохлів вище ви знайдете ідеальний для себе варіант!