1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Якісна металочерепиця для вашої покрівлі

17
Без регіону (не видаляти!)

Якісна металочерепиця для вашої покрівлі

Близько 30 років тому металочерепиця почала виходити на український ринок будівельних матеріалів. Із того часу вона поступово здобула свою популярність серед споживачів. І це не дивно, адже цей матеріал має естетичний зовнішній вигляд та відрізняється стійкістю до перепадів температур та різних опадів. Основою матеріалу є лист металу. Це може бути тонка сталь, алюміній чи мідь. Далі заготовку вкривають шаром пластику з обох сторін, що покращує властивості матеріалу: він не вигорає під прямими сонячними променями, а також не піддається корозії при високій вологості.

Вибрати і купити металочерепицю в Києві пропонує магазин «Світ покрівлі». На офіційному сайті представлені різноманітні моделі від світових виробників: Італія, Туреччина, Німеччина, Польща, Австрія. Одна і та ж модель може мати декілька варіантів. На що зважати, щоб обрати якісний профіль:

  • Товщина металевої основи. Оптимальний показник – 0,5 мм. Чим товща сталь чи алюміній, тим міцніший профіль.

  • Ступінь цинкування. Від нього залежить стійкість матеріалу до корозії та перепадів температур.

  • Якість полімерного покриття. Завдяки ньому покрівля має привабливий зовнішній вигляд та стійкий колір. Матеріал може бути матовим або глянцевим.

Моделі від різних виробників різняться за товщиною металевого шару та антикорозійного покриття. З огляду на це ціна на металочерепицю в Києві відрізняється.

Де вибрати і купити металочерепицю?

Великий асортимент покрівельних матеріалів пропонує компанія «Світ покрівлі». На її офіційному сайті svitpokrivli.ua можна вибрати модель для свого будинку. Ви можете купити металочерепицю різних кольорів: червоний, коричневий, сірий та багато інших. Крім того, покрівельний матеріал відрізняється геометрією профілю. Матеріал має хвилі, висотою до 50 мм. Вони роблять профіль міцнішим і стійкішим до зовнішніх впливів. Хвилі можуть мати форму трапеції або бути асиметричними. Ці показники дозволяють оригінально прикрасити покрівлю будинку.

Але недостатньо лише купити металочерепицю хорошої якості, важливо правильно її встановити. Це значно подовжує термін служби матеріалу і дозволяє уникнути неприємних сюрпризів у вигляді протікання даху в сильний дощ. «Світ покрівлі» пропонує послугу монтажу профілю за акційною вартістю. Спеціалісти використовують якісні матеріали та професійні інструменти для своєї роботи. Це дозволить вам тішитися гарним дахом протягом 25-50 років. Також компанія має ряд знижок на деякі моделі металочерепиці.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber