1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Як отримати громадянство Польщі

119
Без регіону (не видаляти!)

Як отримати громадянство Польщі

Громадянство Польщі – можливість жити та працювати в цивілізованій європейській державі.

Оскільки Польща ставиться до європейських країн з розвиненою економікою багатьох цікавить, як отримати громадянство Польщі. Крім того, багато українців уже давно працюють у Польщі, тому планують жити у цій країні. Щоб уникнути різних бюрократичних нюансів потрібно отримати статус громадянина країни ЄС. Це дозволить отримати багато значних переваг.

Плюси громадянства Польщі

Польща — це країна Європейського Союзу, що динамічно розвивається. Вона з усіх європейських держав найближча Україні їм з мови та менталітету. Сучасна Польща є учасником Шенгенської угоди. Це означає, що громадянство Польщі дає змогу стати повноправним громадянином Євросоюзу.

Громадянство Польщі для українців через воєводу

Один із способів отримання українцями польського підданства – визнання громадянином Польщі через звернення до воєводи. Для цього заяву слід подати до воєводського управління за місцем проживання.

Право на подання звернення громадянства Польщі для українців з'являється у такому разі:

  • При постійному перебуванні в Польщі протягом трьох років на підставі дозволу на постійне проживання або дозволу на проживання довгострокового резидента ЄС.
  • За наявності стабільної роботи та відповідного доходу.
  • При володінні нерухомістю або підписання довгострокового договору оренди.

Громадянство Польщі по корінням

Багатьох цікавить як отримати громадянство Польщі по корінням. Це найпростіший спосіб отримати громадянство Польщі. Щоб знайти польське коріння потрібно переглянути і ретельно вивчити сімейний реліквії. за необхідності можна звернутися до архівів. Якщо вдалося довести, що в роду є поляки, то можна:

  • Оформити картку поляка;
  • Зробити репатріаційну візу.

Карта поляка є офіційним документом, який підтверджує польське етнічне походження.  Потрібно не лише цікавитись, як отримати громадянство Польщі по карті поляка, але й відповідати ряду інших вимог. Насамперед знадобиться вивчити польську мову для вільного спілкування. Для підтвердження потрібно буде скласти іспит. Крім того, потрібно продемонструвати знання традицій польського народу.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber