1. Новини Закарпаття

Особливості нерухомості у Києві

Нерухомість у Києві - величезна різноманітність варіантів.

Підібрати нерухомість в Києві відповідно до своїх смакових уподобань та фінансових можливостей не складно. Для цього можна скористатись послугами на спеціалізованих сайтах. Придбання об'єктів нерухомості у Києві можна вважати вигідною інвестицією. Житло у столиці купують не тільки для проживання, але й для оренди, що дає змогу отримувати стабільний дохід.

Київ поділено на 10 адміністративних районів, при цьому 7 з них розташовані на правому березі Дніпра, а 3 на лівому. Тому багатьох цікавить питання якими критеріями керуватися при виборі об'єктів нерухомості для покупки в Києві.

Тим, хто збирається брати активну участь у діловому та культурному житті столиці, оптимально підходить історичний центр Києва. Житло у цьому випадку краще купувати у Печерському чи Подільському районі. Також цей варіант оптимально підходить для тих, хто прагне акцентувати увагу на власній респектабельності, купуючи нерухомість у центрі. В історичному центрі міста розташовано безліч парків та скверів. Тут знаходяться найпрестижніші школи та гімназії. Також добре розвинена транспортна мережа.

Престижними вважаються Оболонський або Дарницький райони. Але при цьому вони характеризуються більш комфортними та спокійними умовами. У них проживає менше людей, отже використовується менша кількість транспорту, що гарантує здоровішу міську екологію.

Гарантувати комфортне проживання можна лише якщо неподалік житла є продуктові магазини, аптеки, відділення банків та інші об'єкти соціальної інфраструктури. Також слід поцікавитись. де розташований дитячий садок, і в яку школу можуть піти діти, що підросли.

Найбільшим районом Києва є Голосіївський. Він поширюється від центру міста на південь. Саме на території району розташований відомий у столиці Голосіївський ліс. При привабливому факторі, що сприяє вибору житла в Голосіївському районі є розвинена транспортна інфраструктура. Крім того, тут гарантується найвища безпека проживання. Це пов'язано з тим, що тут знаходиться багато сучасних житлових комплексів, що охороняються.

На Лівобережжі розташований відносно молодий район – Дарницький. Він характеризується розвиненою торговельно-розважальною інфраструктурою. Нині тут будуються сучасні будинки, які відповідають усім існуючим стандартам. Але у зв'язку з перенаселеністю в цьому районі міста може відзначатися нестача дитячих садків та шкіл.