1. Новини Закарпаття

Цікаві факти про Бутусова Юрія – що відбувається на Майдані сьогодні?

Нині ситуація в Україні є досить нестабільною. Багато людей виходять на Майдан, щоб показати, що вони проти тих чи інших дій влади. Так ось, одним із людей, який не побоявся вийти на Майдан, сьогодні став Юрій Бутусов. Саме він заявив, що зможе змусити Зеленського сплатити моральні збитки і всі гроші підуть конкретно воїнам в АТО. Так от ситуація розгортається не найкращим чином, адже через те, що Юрій вийшов на Майдан усе й почалося. Наразі його хочуть заарештувати, але людина тримається до останнього і бореться за правосуддя.

Які особливості варто звернути увагу?

Юрій Бутусов є головним редактором «Цензор.НЕТ». Його єдиним бажанням є добитися від президента України – саме від Володимира Зеленського вибачень за те, що він збрехав з приводу того, що виплатив компенсації за заподіяну моральну шкоду. Тобто, за словами Юрія, Зеленський абсолютно нікому нічого не виплачував, а тому, якщо не виплачував, то час би віддати гроші йому. Юрій у свою чергу обіцяє, що всі гроші до копійки передасть на допомогу захисникам України одразу, як тільки вони надійдуть.

Що важливо знати?

Юрій розповідає, що сам президент України кинув йому звинувачення у тому, що через нього нібито загинули люди. Юрій в офіційному повідомленні підтвердив, що це є абсолютно ганебною брехнею. І просто вважає, що Зеленський нібито хоче роздмухати з цього цілу драму та комедію одночасно. Справа в тому, що подібні повідомлення дуже сильно впливають на народ і якщо когось уже звинуватили, то не дивно, що тепер буде привід у людей говорити ще найбільше, а найголовніше – негативного. Юрій цього не хоче, тому подав до суду, щоб з'ясувати, чи існує в Україні якесь правосуддя чи взагалі не існує цього правосуддя.Что нужно учитывать?

Юрій у свою чергу є журналістом, тому не терпітиме подібних висловлювань на свою адресу. Він подав позов до президента. Ось щодо фактів цього самого позову, на який громадськості теж варто звернути особливу увагу:

  1. Юрій хоче, щоб у позові визначили моральну шкоду, яку має виплатити Зеленський.
  2. Усі гроші, підуть конкретно за допомогою воїнам України, які на даний момент перебувають на фронті та захищають країну від ворожих супротивників.
  3. Посилається журналіст на те, що Зеленський отже багата людина, яка має пару квартир у самому Лондоні, та 40 мільйонів доларів на офшорному рахунку.
  4. Посилається журналіст на те, що всі гроші з моральної шкоди за те, що Зеленський навів наклеп на нього, підуть бійцям на фронт.