1. Новини Закарпаття

Шоколад ручної роботи до Дня Святого Миколая – передноворічні сюрпризи для дітей

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят до дітей приходить світле та тихе свято. Під мелодію дзвіночків до них поспішає з подарунками Святий Миколай. Вже звечора діти готують шкарпетки. Усі, хто слухався, згідно зі старою доброю традицією, отримають винагороду. Ніщо так не порадує дитину, як шоколадний сюрприз в оригінальному виконанні. Такого, якого не побачити на магазинних полицях.

Справжній шоколад приносить у дім свято

Полиці магазинів, супермаркетів та кондитерських завалені цукерками, а знайти серед них по-справжньому смачну та корисну продукцію непросто. Тим більше складно назвати сюрпризом те, що ти бачиш регулярно у продажу, втрачається складова свята, сюрпризу, несподіванки. Врятувати ситуацію допомагає шоколад ручної роботи.

Що можна подарувати до свята Святого Миколая:

  • Окремі фігурки чи цілу композицію з кількох казкових персонажів. Шоколадний набір – сам Святий Миколай (Дід Мороз), сніговик, ялинки. Застосовуючи натуральні барвники, екологічні та безпечні, шоколатьє створюють різнокольорові, барвисті фігурки із шоколаду.

  • Святкове послання. Лист від Святого Миколая з листівкою та особистим вітанням. У конверті з крафтового паперу дитина знайде ексклюзивні подарунки - шоколадні іграшки, тематичні фігурки.

Шоколад — це завжди смак свята, а якщо його підкріпити фантазією та ефектом несподіванки, то воно посилиться багаторазово. Саме емоції, сюрпризи, особливі запахи та аромати здатні створити відчуття чарівництва та святкового настрою. Звичайні цукерки не в змозі створити подібну атмосферу, в яку б яскраву упаковку їх не загорнули.

У чому секрет авторського шоколаду

У світі солодощів шоколад по праву займає царське місце - його смак і аромат вважається одним із найприємніших на світі. Потягатися з ним можуть хіба запахи свіжої випічки, кави та натуральної шкіри. Саме ці аромати викликають у людини позитивні емоції, підвищують настрій, спонукають до активних дій.

Якщо йдеться про подарунок, не можна покладатись на продукцію масового виробництва. За яскравими обгортками та коробками найчастіше ховається низька якість. Особливо велике буває розчарування, коли в дорогій скриньці, чобітку або іншій оригінальній упаковці, присвяченій спеціально зимовим святам, виявляється набір недорогих і не дуже смачних цукерок.

Чому смак магазинного шоколаду відрізняється від авторського:

  • Масове виробництво прагне прибутку, нехтуючи здоров'ям споживача, а авторські кондитерські майстерні на перше місце ставлять свою репутацію і безпеку клієнтів.

  • У складі авторського шоколаду лише натуральні інгредієнти — терте какао та масло-какао. У промисловому можуть бути різні добавки — барвники, ароматизатори, загусники та інша «хімія». Навряд чи Святий Миколай схвалить подібний склад. Тим паче, для дитячого харчування.

  • Пластичність матеріалу дозволяє шоколатьє надавати шоколаду різні форми.

Єдиний мінус ексклюзивного шоколаду він не може зберігатися довго, тому що не містить консервантів. Але навряд чи діти утримаються від того, щоб не з'їсти свої солодкі подарунки найближчим часом.

Зимові свята зовсім близько, і щоб не зіпсувати їх черговими шоколадками, варто заздалегідь подбати про подарунки. Вибираючи авторський шоколад, ви одночасно отримуєте ексклюзив, сюрприз і найсмачніші солодощі у світі.