1. Новини Закарпаття

Solutions 3rd edition від Bookletka.

Інтернет-книгарня Буклетка реалізує великий спектр навчальних матеріалів з англійської мови, які допоможуть оволодіти нею на найвищому рівні.

Інтернет-книгарня Буклетка реалізує великий спектр навчальних матеріалів з англійської мови, які допоможуть оволодіти нею на найвищому рівні.

 

Solutions – відомий в усьому світі навчально-методичний комплекс, який дозволяє дітям оволодіти якісними знаннями з англійської мови. Він розрахований на навчання школярів із самих азів, щоб рівень за рівнем підвищувати їхні мовленнєві компетенції. Його створили відомі автори – Tim Falla та Paul A Davies, за підтримки одного з найвідоміших у світі видавництв – University Press. Solutions 3rd – це вже третє видання даного НМК, воно якісно оновлено та доповнено актуальною інформацією, щоб повністю відповідати сучасним вимогам новітньої освітньої програми. Комплекс відповідає методичним нормам та освітнім рекомендаціям МОН України, володіє відповідним грифом та допущений до навчального процесу.

Його активно використовують в Україні, якщо ви також цікавитеся ним, тоді можете скористатися вигідною пропозицією інтернет-книгарні Буклетка: https://www.bookletka.com/anglijs-ka-mova/solutions-third-edition.html

Solutions 3rd edition користується великою популярністю, адже на практиці довів свою ефективність. Він розроблений для навчання дітей віком від 11 до 19 років. Завдяки йому, учні мають можливість здобути компетенції від рівня А1 - С1 до CEFR.

НМК складається з 5 рівнів:

  • Elementary.
  • Advanced.
  • Pre-Intermediate.
  • Intermediate.
  • Upper-Intermediate.

В його основі лежить багаторічний досвід британської школи викладання англійської мови в якості іноземної. Він використовує вкрай дієву методологію викладання, комбінуючи новітні та традиційні освітні технології. Комплекс залучає актуальну й корисну інформацію, зрозумілу та цікаву дітям. Викладка цього матеріалу відбувається в невимушеній, дещо ігровій атмосфері, створюючи оптимальні умови для навчання, викликаючи в учнів жвавий інтерес до тем уроку та пошуку нових знань.

Заняття проводяться не тільки на уроках в школі, але й в позаурочний час вдома. Багато уваги приділяється самостійній роботі та активному спілкуванню на англійській мові в побуті. На основі програми курсу, учні формують фундамент для розвитку мовленнєвих компетенцій, удосконаленню навичок аудіювання, читання і письма, з метою доведення їх до ідеалу. Для цього НМК комплектується широким розмаїттям навчальної літератури, підручником, зошитом, посібниками для вчителя, додатковими методичними матеріалами. Також в його комплект входять електронні носії з інтерактивними даними, фото, відео та аудіо файлами, ікрами й текстами, різноманітними тестами і завданнями, а ще, онлайн доступом до інтернет бази даних.