1. Головна
 2. >
 3. Новини партнерів

Подарунки для співробітників в інтернет магазині "Подарок-ТУТ"

110
Без регіону (не видаляти!)

Подарунки для співробітників в інтернет магазині "Подарок-ТУТ"

Коли в трудовому колективі між співробітниками панують хороші відносини-тоді можна говорити про дружню атмосферу в компанії. Подарунки співробітникам на найрізноманітніші свята необхідно підбирати якомога ретельніше, щоб порадувати кожного і ніхто при цьому не залишиться обділеним.Розглянемо в даній публікації, що можна презентувати співробітникам чоловікам вибрав подарунок в каталозі інтернет магазина "Подарок-ТУТ" https://podaroktut.com.ua/podarunky-ta-suveniry/podarunok-dlya-cholovika.

Якщо ваш колектив представляється досить дружним, то вам пощастило. А якщо ситуація зворотна і обстановка роботи нагадує банку з шиплячим серпентарієм... але тим не менш, але на свята необхідно спробувати забути всі розбіжності і встановити хоча б нетривалий світ. Добре цьому допоможуть чудові подарунки, які, якщо правильно вибрати, можуть стати прекрасним примирителем.

Так, орієнтирів для вибору подарунка маса. Подарунок може бути в переважно тематиці свята (Новий рік, 8 Березня, 23 лютого або іменини), функціональний як для сильної статі, так само і для жінок, присвячений хобі колеги. І тут приходить дилема: з одного боку, хочеться подарувати оригінальні сюрпризи, а з другого – заощадити бюджет. У подібній ситуації орієнтуватися можна на представлений в цьому Гіді, значний список ідей, що презентувати колегам дешево.

 1. По-перше, необхідно визначитися, як ви хочете привітати людину: всім колективом або самостійно. Власне сегмент цін визначить ваші можливості.
 2. Друге, важливо, якими словами ви супроводите власне побажання. Власне побажання можуть зробити кожну річ доречною при врученні. Тому, якщо з'явиться можливість пояснити власний вибір і подарувати подарунок — застосовуйте її.
 3. Третє, будь-який подарунок зобов'язаний відзначати оригінальність. Якщо попередньому імениннику на роботі подарували годинник, то не варто наступного дарувати будильник, і, тим більше, такі ж годинник. Колега повинен відчути, що даний подарунок конкретно для нього. Ми також пропонуємо вам розглянути варіанти для найрізноманітніших бюджетів і робочих умов співробітника вкаталозі фоторамки https://podaroktut.com.ua/predmety-inter-yeru/fotoramky, тут можно придбати гарний подарунок який залишиться надовго та буде нагадувати про вас .

Тонкощі вибору подарунків

По-перше, на що необхідно звернути увагу, – це одержувач подарунка. Наприклад, подарунок для жіночого педагогічного складу точно відрізняється від того, який призначається для колективу, де основна частина чоловіка 40 років.

Принципові моменти:

 • подарунки, що призначаються для жінок, радикально відрізняються від чоловічих;
 • для молодого колективу ідеально підходять подарунки з гумором або вимагають від співробітників активності;
 • слід врахувати інтереси одержувача (якщо це реально).

Істотним моментом вважається професійна область, в якій працюють співробітники. Наприклад, державні службовці не мають права отримувати подарунки в момент виконання обов'язків, оскільки цього вимагає закон Про протидію корупції. Однак заохочень це не стосується. Якщо керівництво вважатиме за необхідне їх видати, то це цілком законно, основне, щоб все було офіційно, іншими словами рахунки повинні пройти через бухгалтерію зі сплатою податків.

Невеликі подарунки

Для широкого привітання застосовують невеликі подарунки співробітникам компанії. Речі зазвичай мають низьку ціну, розміри. Найбільшою цінністю володіють корисні підношення:

 • Канцелярське приладдя. Блокноти, щоденники, ручки, Візитниці, Килимки для комп'ютерної мишки необхідні завжди. Також в ходу маленька техніка (калькулятор, флеш-карти). Ці дрібниці стануть в нагоді на роботі і вдома.
 • Поліграфія. Календарі, Альбоми для фото, книги теж принесуть користь. Можна взяти на озброєння робочу тематику або застосувати під час вибору персональний підхід.
 • Милі дрібниці. Диски з музикою або фільмами, навушники, рамки для фото, дешеві годинники, парасольки, сумки, Аксесуари для гігієни (манікюрні приналежності, дзеркала, Гребінці, Набори для поїздок) дуже популярні. Такі штучки завжди знадобляться.

Незвичайні новорічні подарунки партнерам

У виборі новорічного подарунка відіграє велику роль стать дарується, тому пропонуємо ознайомитися з двома списками допустимих подарунків – для жінок і для сильної статі.

Ідеї новорічних подарунків партнерам чоловікам:

 • спиртний напій в дерев'яному футлярі з ім'ям дарується (радимо зупинити вибір на віскі або коньяку, також можна придбати бренді);
 • креативний шаховий набір (незвичайні шахи, виготовлені з каменю, бронзи, олова або слонової кістки можуть стати прекрасним сюрпризом для постійного бізнес партнера).

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber