1. Новини Закарпаття

Як обрати якісну плитку під мармур

Сучасні технології сьогодні дозволяють втілити в життя будь-яку мрію у створенні оригінального інтер'єру того чи іншого приміщення. Це стосується не лише житлових кімнат, кухні, а й інших, до яких висуваються особливі вимоги. Мова йде про ванну кімнату, при облицюванні якої слід враховувати всі особливості такого приміщення, включаючи підвищену вологість, пароутворення та відносно невеликі розміри кімнати. Враховуючи це, варто зазначити, що ідеальним варіантом облицювання ванної кімнати є використання плитки, яка за сукупністю своїх ознак зможе задовольнити всі потреби. Також плитка ідеально підійде для кухні, прихожої або ж столової.

Керамічна плитка для облицювання підлоги та стін підходить ідеально, оскільки вона є міцною, надійною, не боїться потрапляння вологи та пару, не втрачає свого кольору, разом з тим виглядає стильно та естетично. Широке різноманіття кольорів дозволяє вигідно підкреслити та доповнити будь-який дизайн.

Як правильно підібрати плитку під мармур для оздоблення приміщень

При виборі плитки слід звернути увагу на колір, розміри та структуру плитки, а також візерунки та зображення на ній. При цьому варто враховувати, що плитка, розрахована на довготривале використання, через рік або два, як правило, не змінюється, оскільки це досить затратно, вимагає багато зусиль, а тому зміни в тенденції моди варто враховувати. Візерунок, популярний сьогодні, може відійти на задній план уже через кілька років. Тому варто все ж обрати такий варіант, який буде дійсно довговічним. Саме такою є плитка під мармур, яка буде виглядати ефектно завжди і навряд чи колись стане не модною.

Мармур завжди виглядає стильно та естетично, підкреслює хороший смак господарів. Для облицювання ви можете придбати як натуральний камінь, так і плитку під мармур, виходячи із своїх потреб і можливостей. Звичайно, натуральній камінь виглядає солідніше, проте і коштує набагато дорожче. Крім того, він володіє дуже низькою теплопровідністю, через що ходити по такій підлозі буде холодно. Інша річ – плитка під мармур, яка значно дешевша, тепліша, при цьому виглядає не менш ефектно.

Рекомендації експертів

При використанні плитки під мармур варто звернути увагу, що найкраще вона підходить для просторих приміщень, однак якщо правильно підібрати відтінок, то і використання її у невеликих кімнатах буде доречним. Також важливо правильно підібрати плитку за структурою, яка може бути глянцевою, відполірованою до блиску, і матовою, з легкою шорсткістю. При цьому слід зважати, що глянцева плитка при потраплянні на неї вологи стає слизькою, тому для підлоги краще використовувати матову плитку, а глянцеву залишити для оздоблення стін.

Види штучного мармуру

Підібрати штучний мармур для будь-якого дизайну інтер'єру досить просто, адже він існує в різних видах з різними особливостями:

  • Літокераміка. Вона являє собою золоту серединку між натуральним та штучним каменем, тобто прошарок керамічної основи покривається прошарком мармурової плити. Такі вироби досить стійкі і надійні, не реагують на перепади температур, підходять для внутрішнього оформлення приміщень.
  • Плитка з мармуровими крихтами. У цих виробах частина мармуру дрібниться для того, щоб придати нового вигляду керамічній плитці. Такі вироби не такі стійкі, як інші мармурові товари, однак користуються високою популярністю завдяки своїй невисокій вартості. Крім того, вони оптимально підкреслюють будь-який дизайн.
  • Кафельна плитка під мармур. Сучасні технології дозволяють наносити на плитку узорі, які максимально повторюють зовнішній вигляд натурального каменю, таким чином підкреслюючи солідність та розкіш плитки. Крім того, є можливість обрати необхідний колір відповідно до загального дизайну. За плиткою досить просто доглядати, подовжуючи срок її експлуатації.
  • Керамограніт під мармур. Фактура виробів максимально відповідає фактурі натурального каменю. Вони стильні, якісні, довговічні та зносостійкі, не реагують на перепади температур, що дозволяє використовувати їх як в середині, так і ззовні приміщення. Саме керамограніт стає найбільш популярним у наш час.
  • Мармурліт, який виготовляється шляхом нанесення мармурового пилу на неткану основу. В результаті цього покриття стає досить досить гнучким. Його можна різати навіть ножицями. Підходить для оздоблення будь-яких поверхонь.

Що ще слід враховувати

Рекомендуємо обирати плитку під мармур у магазині керамічної плитки ETALON на сторінці https://etalonk.com/catalog/plitka/mramor. В першу чергу зверніть увагу на розміри, адже вони можуть бути самими різноманітними, підбиратися залежно від особливостей приміщення. Не менш важливо правильно підібрати колір плитки, адже світлі відтінки дозволяють візуально розширити приміщення, роблячи його світлим та просторим. Таким чином, підібрати плитку можна практично для кожного приміщення. Високі експлуатаційні якості виробів дозволять вам надовго забути про необхідність проведення ремонтних робіт.