1. Новини Закарпаття

Сучасний дитячий одяг: важливі нюанси вибору

Вибрати якісні та красиві речі для своїх діток буває дуже важко. Й не тому, що асортимент не дозволяє. Навпаки: розмаїття, яке пропонують сучасні бренди, по-справжньому величезне. Саме тому, батьки часто губляться, й не можуть знайти “саме ті” предмети гардеробу. Та не варто хвилюватися, це абсолютно нормально. Ми добре вас розуміємо, й зібрали в нашій статті найбільш корисні поради з вибору дитячого одягу. Візьміть на замітку наші рекомендації, й відправляйтеся на шопінг!

Вибираємо одяг для новонароджених

Найперший пріоритет при виборі одягу для малюків до року — це, звісно, ж комфорт. Надавайте перевагу речам з натуральних тканин (бавовна, льон або їхня суміш). Крій одягу має бути таким, щоб не сковувати рухи дитини, не натирати та не спричиняти жодного дискомфорту. Ідеальні речі для новонароджених — м'які, практичні, без зайвих деталей Їх легко одягати. Шви — непомітні, не викликають подразнень на тілі.

Ще декілька корисних порад з вибору одягу для новонароджених:

  • Ідеальна основа гардеробу для новонароджених — боді та комбінезони.

  • Будьте готові часто міняти одяг у перші дні й наступні 3-4 роки дитячого життя. Тому рекомендуємо запастися однаковим одягом, щоб його можна було легко змінити.

  • Уникайте одягу з великою кількістю додаткового декору, адже дитина може випадково відірвати та проковтнути його.

Одяг для дітей дошкільного та раннього шкільного віку

Тут вже все трохи простіше, ніж з речами для новонароджених. Адже батьки можуть обирати з більшої кількості варіантів крою, бути більш вільними у виборі оздоблення. До того ж вже на цьому етапі дитина повинна брати активну участь у виборі одягу для себе. В неї саме формується смак та особисте бачення красивого.

І, що дуже важливо, одяг для діток повинен допомагати пізнавати світ. Знаючи це, український бренд одягу Telesyk Airlines, створений Авіацією Галичини, розробив лінійку дитячого одягу, який у казковій формі розказує цікаві факти про тварин та птахів. Енциклопедична інформація чи будова тварин — з такими речами дитина в ігровій формі розширюватиме свій кругозір.

Дитячий одяг: підсумки

Якість та комфорт можна сміливо назвати основними трендами в дитячій моді. Адже, на втіху батькам, ця індустрія рухається в напрямку не лише естетики, а й практичності. Тож просто зараз оберіть новенький одяг для вашої дитини, керуючись нашими нескладними правилами. Й нехай малюк насолоджується справжнісіньким комфортом кожного дня. А ви — простим доглядом за речами, їх довговічністю та надійністю.