1. Новини Закарпаття

Паливні пеллети - гідна альтернатива традиційним ресурсам для обігріву

Істотне подорожчання природного газу, вугілля та дров змушує шукати аналогічні обігрівальні ресурси. Оптимальне рішення - використання деревних пеллет. Вони мають багато переваг. Придбати пеллети оптом можна в спеціалізованому інтернет-магазині, що дозволяє заощадити фінансові витрати.

Основні переваги пеллетного палива

Опалення приміщення пеллетами обходиться користувачам майже в 4 рази дешевше, ніж при використанні природного газу. Унікальний обігрівальний ресурс відрізняється підвищеною екологічністю. Паливо випускається у формі гранул у формі циліндрів. Їх діаметр становить не більше 8 мм. Виготовлення продукції виробляється з деревних відходів з вологістю не більше 10%. Матеріал з сипучої структурою - оптимальне рішення для використання в котельнях, оснащених спеціальним подає пристроєм.

Паливо в формі пеллет має багато переваг:

  • підвищення КПД обігрівального обладнання в 1,5 рази;
  • високий рівень тепловіддачі;
  • невелика вага;
  • незначна кількість відходів у вигляді золи.

Основні варіанти опалювальних гранул

Виготовлення пеллет здійснюється з різних видів сировини. Білі опалювальні гранули представляють продукцію преміум-класу. Для їх створення використовуються деревні відходи без кори. Здатність сировини до вироблення тепла становить 17,2 МДж / кг. При цьому зольність наближається до нульових показників. Білі пеллети ідеально поєднуються з будь-якими видами обігрівального обладнання.

До складу індустріальної продукції входить деревина невисокої якості. Вона може містити частинки кори і різні вогнетривкі елементи, що сприяє виділенню значної кількості золи. Паливо з підвищеною зольністю тягне за собою систематичне очищення топки від продуктів згоряння. Відходи с / г-виробництва - це кращий варіант для виробництва агропеллет. Їх теплотворність становить не більше 15 МДж / кг, а показники зольності - 4%. Основна перевага такого палива - цінова доступність. Застосовувати його можна тільки в спеціально пристосованих котлах.

Особливості виготовлення паливних брикетів

Створення пеллет з вторсировини - це багатоетапна процедура. Виробничий процес передбачає проведення процедур:

  1. подрібнення;
  2. просушування;
  3. дроблення на дрібні фракції;
  4. водопідготовка і змішування;
  5. пресування;
  6. розфасовка в тару.

Дерев’яні або сільськогосподарські відходи подрібнюються до параметрів 25х25х2 мм. Дрібні фрагменти швидко просушуються. Вони дозволяють встановлювати необхідні параметри вологості.