1. Новини Закарпаття

Моторні катери від компанії UMS – надійно, якісно та недорого

Моторні катери від компанії UMS – надійно, якісно та недорого

Українська компанія UMS входить до списку найпоширеніших та найпопулярніших виробників алюмінієвих човнів, катерів, які відомі не лише по всій Україні, а й далеко за її межами. Вперше бренд з'явився на світовому ринку ще в 2000 році і, починаючи з цього часу, успішно продовжує активно займатися малим суднобудуванням, використовуючи у своїй роботі сучасні технології та перевірені матеріали. На сайті https://fish-master.com.ua/lodki/tuna/ запропоновано великий вибір алюмінієвих човнів та катерів UMS різної довжини та пасажиромісткості.

Всі катери та човни цього бренду відрізняються наступним набором важливих особливостей:

  • досить високий рівень комфорту;
  • надійність та безпека при регулярній експлуатації;
  • високі мореплавні властивості плавального засобу;
  • динамічні контури кожної моделі;
  • чудова керованість.

На сьогоднішній день човни та катери від українського бренду регулярно постачають на експорт, а тому їх можна зустріти на ринках Німеччини, Швеції, Голландії, Норвегії та Фінляндії. Головний принцип, якого дотримується виробник, полягає у збільшенні властивостей міцності кожної моделі за допомогою застосування високоякісних матеріалів.

Основні характеристики алюмінієвих човнів та катерів UMS

Більшість запропонованих моделей відрізняються своєю універсальністю, тому що вони відмінно підходять для прогулянок водоймою і для риболовлі.

Розглянемо основний список характеристик, актуальний для модельного ряду:

  • Корпусна частина. Використовується алюмінієвий листовий сплав оптимальної товщини – 3 мм. Завдяки застосуванню інноваційної цільнозварної технології виробництва вдалося забезпечити високий запас міцності всього корпусу.
  • Кокпіт. У продажу можна зустріти катери з різними варіантами кокпітів – одно-або двоконсольними. При цьому у двох випадках консолі знаходяться у мідельній частині корпусу човна. У деяких моделях відзначають консолі, які зміщені у бік кормової частини.
  • Морехідні властивості. Такий катер не доставлятиме дискомфорт під час сильного вітру, він з легкістю розрізає хвилі та сходить на гребінь.

В інтернет-магазині «Fish-master» представлені алюмінієві човни та катери UMS усіляких модифікацій. Такі моделі характеризуються необхідною стабільною курсовою стійкістю. Все це здатне забезпечити безпеку екіпажу під час виконання різних маневрів на воді, а тому проявляється чудова керованість плавального засобу.