1. Новини Закарпаття

В яку пору року краще їхати відпочивати в Карпати

Хтось впевнений, що якщо відвідувати Карпати, то робити це потрібно виключно в літні дні. Інші ж переконані в тому, що відпочивати сюди слід їхати тільки взимку. Але правильніше буде сказати, що на відпочинок в Карпати можна вирушати, як взимку, так і влітку. Тим більше що придбати сюди тур можна на будь-яку кількість днів, і за досить доступними цінами. Знайти їх в непоганому різноманітності можна, наприклад, на сайті «Молодіжний Туризм». Саме на цьому сайті дізнатися детальніше можна про ціни, а також найближчих турах, що дозволяють на власні очі побачити красу Карпат, і насолодиться там сповна різними видами розваг.

Так, що ж тут чекає туриста? Для початку слід сказати, що види розваг, в які тут можна, поринуть з головою, безпосередньо залежать від пори року. До того ж, деякі з них, вимагають знаходження людини в Карпатах більше двох днів. Але що ж, все-таки чекає приїжджають сюди на відпочинок туристів?

Детальніше про літній відпочинок в Карпатах

Хоч у більшості людей, спекотні дні, викликають асоціацію з морем і пляжем. Все ж потрібно визнати, що є й інші види розваг, і одним з них, є якраз відвідування Карпат. Адже саме в літній період тут можна побачити квітучі схили і отримати насолоду від краси лісу. Хто б не хотів стати підкорювачем гір? І в Карпатах, така можливість надається всім бажаючим. Якщо обраний тур включає відвідування Говерли, то пережити море емоцій від підкорення гори, гарантовано вийде. Хотілося б здійснити рафтинг по горі?

Ця можливість також надається тут, як власне і насолода красою водоспаду. Так, він в Карпатах є, хоча звичайно, не таких розмірів, як в Ніагарі, але все ж, гарантовано залишить після себе позитивні емоції. Чим ще можуть влітку порадувати Карпати? Звичайно ягодами і грибами, які можна знайти в величезному кількості в лісі.

Зимовий відпочинок

Не секрет, що сюди саме в зимовий час туристи відправляються для того, щоб отримати насолоду від спуском з гори на лижах чи сноуборді. Але крім можливості насолодиться таким видом розваг, тут можна просто отримати масу хороших емоцій від звичайної пішої прогулянки по засніженому лісі або гірських хребтах.

Родзинкою зимового відпочинку тут є карпатські чани. Чим вони цікаві? Тим, що наповнені теплою водою і цілющими травами, а ось самі чани розташовуються під відкритим небом. Тому такий вид відпочинку запам'ятовується кожній людині надовго, і згадується лише з теплою посмішкою на обличчі.