1. Новини Закарпаття

Чи поверне молодість підтяжка обличчя?

Починаючи з певного віку послаблюються мімічні м'язи, зменшується кількість підшкірної клітковини, шкіра втрачає пружність та починає провисати. Це при

Починаючи з певного віку послаблюються мімічні м'язи, зменшується кількість підшкірної клітковини, шкіра втрачає пружність та починає провисати. Це при

 

Чи поверне молодість підтяжка обличчя?

Починаючи з певного віку послаблюються мімічні м'язи, зменшується кількість підшкірної клітковини, шкіра втрачає пружність та починає провисати. Це приводить до появи зморшок, розвитку гравітаційного птозу, провисання шкіри.

Тому багато хто замислюється про те, щоб виконати підтяжку та перерозподіл шкіри обличчя, щоб позбутися зморшок і сформувати новий, більш "молодий" овал. До цієї методики вдаються багато відомих громадських особистостей - кінозірки, естрадні виконавці, політики. Сьогодні пропонуються як хірургічний, так і безопераційний фейсліфтінг.

Операція завжди пов'язана з ризиком, і тому лякає багатьох. Більш того, хірургічне втручання не завжди необхідне. Що ж є безопераційні методи підтяжки?

Нехірургічні методи підтяжки

Серед апаратних методів використовуються:

- кріоліфтинг, або вплив на шкіру низької температури (до -20 °С);

- RF-ліфтинг, заснований на розігріванні шкіри радіочастотною енергією;

- ультразвукова терапія, або глибинний вплив ультразвуку на м'які тканини;

- фракційний фототермоліз, за ​​допомогою лазерного випромінювання;

- 3D нитки, що створюють новий овал обличчя;

- ін'єкції гіалуронової кислоти (об'ємне моделювання, біоревіталізація, біоармування, плазмоліфтинг, мезотерапія).

Ці процедури багато в чому поступаються пластичній операції. Вони допомагають прибрати перші ознаки старіння, а також усунути пігментацію, покращити колір обличчя та тургор шкіри, прибрати акне та інші проблеми.

Чи небезпечна операція?

Сьогодні застосовують три хірургічні методики:

- Кругова підтяжка. Вона триває 2-4 години під загальним наркозом. Це досить травматична операція, яка потребує тривалої реабілітації, і результат буде помітний через 8 тижнів;

- СМАС-пластика відноситься до більш сучасних методик і захоплює більш глибокі структури, ніж класична кругова підтяжка. Результат виглядає природніше і досягається зміщенням фібром'язового шару та видаленням зайвого жиру;

- Ендоскопічна підтяжка, або фейсліфтинг овалу обличчя, вважається найбільш малотравматичною. Процедура виконується через невеликі розрізи по лінії росту волосся, через які за допомогою спеціальних інструментів виконуються маніпуляції. Довготривалий результат досягається тим, що при підтяжці різних зон підтягуються і шкіра, і м'язи.

Пластична хірургія пропонує величезні можливості для того, щоб виконати омолодження та надовго зберегти гладкість шкіри та чіткість овалу обличчя. Кожне хірургічне втручання або апаратни процедури мають свої особливості, і тому методику проведення мусить призначати після огляду, діагностики та перевірки на відсутність протипоказань фахівець у галузі пластичної хірургії.