1. Новини Закарпаття

Якісні кавомашини

Минули часи, коли кавоварка призначалася виключно для кафе і ресторанів. Сьогодні цей пристрій стає все більш незамінним на домашній кухні. Яку домашню кавоварку варто купити? Зверніть увагу на наведені нижче параметри. На сайті https://krups.ua/?lang=ru можна придбати надійні кофемашини та аксесуари до них. Також там можна продукцію з гарантією на обмін.

Тип завареної кави

Спочатку подумайте, який кавовий напій ви хочете приготувати в автоматі, адже від цього критерію залежить базовий поділ пристроїв. Якщо ви прихильник чорної кави і знаєте, що кава-машина буде використовуватися для приготування саме такого напою, кава-машина з фільтром буде гарним і, перш за все, дешевим вибором. Також можна купити кавомашину для знайомства зі світом кави або зустрічі з родиною та друзями, і тоді вам знадобиться багатофункціональний пристрій, який швидко приготує різноманітні фірмові страви, у тому числі білу каву. У цій ролі добре підійде автоматична кофемашина.

Кавомашина з фільтром

Нехитра конструкція робить його одним з найдешевших видів кофемашин. Процес заварювання полягає в тому, що мелені кавові зерна заливають окропом, а потім фільтрують напій через фільтр у глечик. Так ви приготуєте класичну чорну каву.

Кавомашина під тиском

У такій машині гаряча вода під тиском пропускається через кавові зерна, що збільшує інтенсивність та кращий смак приготованого настою.

Кавоварка - особливий вид кавомашини, що зовні нагадує чайник. Призначений для людей, які хочуть приготувати певний сорт кави – у цьому випадку традиційний італійський настій із інтенсивним смаком.

Кавомашина для капсул або саші - дуже популярна, в основному через привабливу ціну пристрою, простоту використання та великі можливості (різні види кави, чаю і навіть шоколадних напоїв). Є і мінуси: дорожнеча капсул, утворення відходів (пластикова капсула відправляється у відро для сміття після кожного заварювання кави) і відсутність смаку свіжомеленої кави (зерна в капсулах вже попередньо подрібнені).

Напівавтоматична кавоварка - дозволяє контролювати приготування кави на кожному етапі, тому рекомендується людям, які бажають насолодитися смаком кави найвищої якості, а також дізнатися про процес її виробництва.

У ньому є спеціальний портафільтр із ситечком, в який засипається мелена кава (його необхідно попередньо перемолоти). Автоматична кавомашина - поєднує в собі найбільші переваги капсульної машини (простота використання, різноманітність приготовленої кави) та напівавтоматичної кавомашини еспресо (зерна подрібнюються безпосередньо перед заварюванням, що сприяє унікальному смаку та аромату).

Кавомашина під тиском і переливом - поєднує переваги кавомашини з переливом (одноразове приготування більшої кількості кави) і кавомашини еспресо.