1. Новини Закарпаття

Бізнес майбутнього та переваги електронної торгівлі

За останні два роки стало зрозумілим, що більшість професій або не потрібна людству, або з легкістю переноситься в інтернет-простір, дозволяючи працювати з будь-якої відстані та отримувати прибуток через електронну мережу. Компанія https://web-systems.solutions/ допомагає кожному бізнес-власнику розробити простір для своєї справи так, щоб отримувати максимальну кількість переглядів, увагу від цільової аудиторії та стабільні доходи.

Переваги електронної торгівлі

Інтернет-магазини вже не перший рік є важливою складовою нашого життя: у деяких країнах електронна торгівля по прибутках навіть перевершує звичайну. Обидві сторони, як покупці, так і власники магазинів у плюсі: за інтернет-магазин не треба платити оренду та податки, а купувати в них вигідніше та швидше. Тому за статистикою, кожного року в Україні стає все більше точок вебторгівлі: 9% усіх своїх покупок українці роблять саме в інтернеті.

Електронна комерція - це активно розвинена секція економіки, тому навіть якщо справа прогорить, збитків буде не так багато, як у випадку із відкриттям власної точки у будь-якому з міст країни.

Запорука успіху e-commerce

При бажанні відкрити власний бізнес, наявності навичок створення сайтів та знайомстві з найвідомішими платіжними системами - такий спеціаліст власноруч зможе створити для себе платформу. А у разі відсутності досвіду в IT, варто довірити це професійній в цьому напрямку організації.

Що отримає замовник, якщо звернеться до Web Systems Solutions?

  • Якісний серверний магазин на базі OpenCart або Shopify, які не перший рік мають попит не лише в Україні, а й по всьому світу.
  • Індивідуальне рішення для вашої компанії під будь-які потреби.
  • Своєчасна розробка всіх ресурсів: від сайту до мобільного додатку.
  • Інтеграція бізнес-сервісу з серверами по API, веденням обліку, системами оплати та доставки.
  • Грамотний маркетинг та SEO по усім вимогам Google.

Кожен замовник хоче зекономити, але якісний сервіс повинен мати адекватну вартість, за яку власник отримує повноцінний інтернет-ресурс, що буде активно функціонувати та приносити доходи. Саме тому не варто заощаджувати на таких важливих аспектах, що напряму стосуються майбутнього.

Як правильно обрати платформу

Що ж краще, Shopify або OpenCart? Для початку торгівельної кар'єри підійде простіша платформа електронної комерції, тому багато хто робить вибір у користь Shopify. Найчастіше саме на Шопіфай створюють власний брендовий сайт, який не планується заповнювати необмеженою кількістю сторінок, а для початку роботи магазину потрібна певна кількість товарів.

OpenCart, своєю чергою, набагато масштабніша платформа: вона майже не має ніяких обмежень. Для магазинів на ній існують готові теми, а система праці прозора та максимально легка, функціонал магазину значно ширший.

Пам'ятайте, що якісна розробка e-commerce проєктів збереже для вас купу часу, який ви зможете витратити на покращення свого сервісу та якості обслуговування, а кваліфіковані вебмайстри допоможуть вам не тільки із початковою стадією, а ще й з рекламою та покращенням статистики.