1. Новини Закарпаття

Цікаві факти про Біблії

Більшості людей в світі відомо про існування Біблії, і про те, що в ній йдеться про творця світу. Про те, що саме завдяки йому, існує все живе на землі, починаючи з бактерій і закінчуючи людиною. Але лише деякі насправді, розуміють основну частину її сенсу. Наприклад, не всі можуть зрозуміти значення в книзі, таких слів, як подоба Божа це, як повідомляється тут https://creacenter.org/uk/news/stvorenyi-za-obrazom-boha, на сайті «Основи Креаціонізму», означає не зовсім фізична особа, а щось більше.

Звичайно, міркувати і філософствувати на цю тему можна довго. Але слід зауважити, крім припущень і здогадів, є й інші цікаві факти про Біблії. І кожен з цих фактів, заслуговує насправді не меншого увагу, ніж пошуки відповіді на слова про подібність Божому. Так, що ж це за факти?

Найцікавіше

Якщо запитати яку назву у цій книги, все, безумовно, скажуть, що Біблія. Але ж насправді, ця книга не має назву. Справа в тому, що при перекладі слова Біблія, виявиться, що воно має значення папірус, книга. Хоча, треба зауважити, що коли піднімається про неї розмова, нікому, по суті, не потрібно навіть її назва, все розуміють, про яку саме книзі йдеться. Всі автори, що створюють свої шедеври, мріють про те, щоб їх книги друкувалися лише великими тиражами. Але якщо звернути увагу, у якій з існуючих на даний момент книг, найбільший тираж, виявиться, що саме у Біблії.

Лише невеликий відсоток людей знає про те, що виникнення друкарських верстатів сталося, в основному саме через видання Біблії. Справа в тому, що 1300 році, ціна однієї такої книги, була практично рівносильна тій, за яку можна було придбати цілий замок. Поява друкарських верстатів, суттєво вплинуло на ціну таких книг. І вже через 400 років, її придбати могли дозволити собі не лише багаті люди, але і ті, хто міг дозволити собі придбати кілька десятків яєць. Саме до такої суми, завдяки появі друкарських верстатів, ціна на Біблію виявилася зниженою.

Всім відомо, що тексти для цієї книги писалися багатьма авторами, в цілому їх склало більше 40 чоловік. Певна їх частина не знали один одного, але, незважаючи на це, в книзі, немає істотних протиріч. Зараз читати Біблію стало в рази зручніше, і все тому що, весь присутній в ній текст, розділений на глави. Але спочатку весь текст був написаний в книзі суцільним одним полотном. Через це читання часом виявлялося складним. Полегшити процес читання Біблії вирішив єпископ Стефан Лангтон. Саме він в XIII здійснив поділ книги на глави, після чого читання її виявилося в рази зручніше.

Є безліч книг, що мають непогану цінність серед колекціонерів, і відрізняються високою вартістю. Але за даними правоохоронців, найчастіше крадіжки, піддається саме Біблія. За скільки часу, можливо, прочитати Біблію? Це питання виникає в головах багатьох людей. І на нього є точна відповідь. Якщо людина не буде витрачати час на сон та їжу, а постійно буде займатися лише читанням цієї книги. То він закінчить її читати приблизно, через 49 годин.