1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Дитячі килими

29
Без регіону (не видаляти!)

Дитячі килими

Килим у дитячій кімнаті – практичний елемент декору та функціональний предмет інтер'єру.

Сьогодні виробники пропонують величезну різноманітність дитячих килимів, які стануть справжньою окрасою дитячої кімнати. Придбати високоякісні дитячі килими можна тут https://allcarpets.in.ua/ua/kovry/detskie-kovry.

Килим у дитячій кімнаті часто стає основним декоративним елементом інтер'єру. Але, крім цього, виріб виконує й інші важливі функції. Насамперед, коли дитина вчиться повзати, а потім робить перші кроки, килим може пом'якшити падіння та запобігти травмам. Крім того, на ньому можна організувати комфортну ігрову зону. Діти, як відомо, дуже люблять грати на підлозі.

І нарешті, сучасні дитячі килими самі собою є чудовою іграшкою за наявності на них певних зображень.

При виборі дитячих килимів важливо враховувати певні вимоги до них. Основні з них:

  • Зручність у чищенні та прибиранні,
  • Антиалергічність.
  • Підвищена м'якість.

Більше зручними у використанні є килими з коротким ворсом. Їх набагато простіше підтримувати у чистоті. Крім того, у довжині ворсу можуть загубитися дрібні іграшки, що може викликати розлад дитини.

При виборі розміру килимів необхідно дотримуватись наступних рекомендацій:

  • Вироби невеликих розмірів підходять виділення ігрових зон. Їх часто використовують перед ліжечком.
  • Вироби середніх розмірів використовуються як самостійний елемент декору інтер'єру дитячої кімнати.
  • Вироби великих розмірів застосовують для покриття всієї підлоги дитячої кімнати.

Важливо укладати килим у дитячій кімнаті так, щоб між килимом та стінами (меблями) залишалося 20-30 сантиметрів вільної площі. Це спростить прибирання та чищення килимів.

Допускається використання в кімнаті кілька однотипних килимків. При правильному виборі розмірів та малюнка дане поєднання надасть цікавого вигляду дитячій кімнаті. Ворс у дитячих килимах може виготовлятись натуральних, штучних чи змішаних матеріалів. Останній варіант вважається найоптимальнішим. Дуже часто використовується поєднання поліаміду та вовни, поліестеру та шовку. Натуральні килими можуть спровокувати алергію, тому їх не бажано використовувати.

Хороший настрій дитини залежить від правильного вибору кольору та дизайну дитячого килима. Для дітей до 3 років відповідними є яскраві килими з різними візерунками та персонажами з мультфільмів та казок. Можна підібрати вироби для хлопчиків або дівчаток.

Дорослим дітям підійдуть килими з різними культовими підлітковими темами. Для дітей шкільного віку вже потрібно просто вибирати килими як декоративний елемент, який має відповідати стилю інтер'єру. Форма та розмір дитячого килима повинні відповідати розміру дитячої кімнати. Оптимальними вважаються овальні чи прямокутні вироби.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber