1. Новини Закарпаття

Переваги та критерії вибору алюмінієвих бензовозів сьогодні

Під бензовозом розуміють напівпричіп спеціального призначення, який виготовляється з урахуванням вимог та норм щодо перевезення нафтопродуктів, тобто небезпечних речовин. На сьогоднішній день існує два ключові різновиди цистерн, виходячи з матеріалу, який використовувався для його виробництва. Це можуть бути цистерни, створені зі сталі або алюмінію.

Якщо врахувати технічні характеристики кожного з матеріалів та поєднати їх перевезенням рідких небезпечних вантажів, останній варіант часто виграє перед сталевими виробами. Подивимося, чому саме так. В першу чергу, щоб бензовоз алюминиевый купить необхідно скористатися спеціалізованим сайтом, де представлені такі машини і є можливість відразу ж переконатися в тому, які у них характеристики, чим вони відрізняються і взагалі, в чому полягають їх головні переваги, яка ціна і так далі.

Ключові переваги алюмінієвих бензовозів

Коли йдеться про те, щоб придбати бензовоз, що зазвичай необхідно для компаній, що спеціалізуються на перевезенні горючих матеріалів, то в більшості випадків вибір зупиняється на конструкції з алюмінію.

Це рішення абсолютно обґрунтоване, адже в цій ситуації алюміній виграє перед сталлю у разі контакту з водою — матеріал не схильний до корозії. Це означає, що матеріал, скільки він не контактуватиме з водою, не піддасться процесу саморозпаду. До інших позитивних характеристик цистерн із алюмінію варто віднести такі:

  • стійкість до агресивних факторів довкілля;
  • довговічність;
  • стійкість до механічних впливів;
  • екологічна безпека;
  • тривала безпека первинного зовнішнього вигляду - оскільки матеріал не схильний до корозії, фарба довгий час не деформується.

А ще алюміній має легшу вагу, ніж сталь, тому машині буде простіше перевозити такі цистерни.

Критерії вибору алюмінієвого бензовозу

Перед покупкою цистерни для перевезення нафтопродуктів необхідно визначитися з його місткістю та іншими важливими параметрами. Щоб підібрати конструкцію, що ідеально підходить для цілей компанії, необхідно визначитися з додатковим оснащенням, в числі якого може бути:

  1. Обмежувач завантаження — функція, потрібна для запобігання переливанню рідини. З її допомогою після того, як до потрібного рівня буде залитий матеріал, датчик прийде сигнал, і завантаження палива зупиниться;
  2. клапани – потрібні, щоб виводити пари та для бензовозу з нижнім типом заправки;
  3. дихальний механізм – допомагає контролювати тиск усередині конструкції шляхом впуску та випуску повітря.

Додатково можна оснастити цистерну вогневим запобіжником і швидкознімними з'єднаннями трубопроводів. Вибираємо необхідні механізми, визначаємося з параметрами та головним призначенням виробу, і модель цистерни буде побудована. В кожному окремому випадку слід розуміти, що купуючи таку техніку важливо розуміти, що вона буде справлятися з необхідними виробничими процесами і так далі.