1. Новини Закарпаття

Останні новинки продуктів харчування на ринку — що варто знати?

Не тільки тренди у модній сфері та мебельній промисловості постійно змінюються. Виявляється, це відбувається і на ринку продуктів харчування та напоїв. Багато хто навіть не замислюється, як сильно реклама по телебаченню, радіо та в інтернеті, впливає на нашу свідомість. Потрапляючи до супермаркету, ми беремо ті товари, які нам здаються найкориснішими та найсмачнішими. Ми впевнені, що самі зробили такий вибір, адже це наші власні уподобання та смаки. Проте на рішення придбати саме ті продукти, що потрапляють у холодильник та на кухонні полички, впливає і реклама та мода. А що будуть рекламувати? Звичайно ж трендову продукцію! Давайте разом розбиратися, що у 2021-22 потрапляє до категорії «модна їжа». Таким чином слід розуміти, що новинки продуктів харчування це завжди досить актуальне питання, але перед прийомом і споживанням таких продуктів потрібно добре ознайомитися зі складом та інгредієнтами, виробником та маркою і так далі. Це важливо для здоров’я кожного.

ТОП-7 новинок у харчовій промисловості сьогодні

Останнім часом мода на натуральність та екологічність вийшла на новий рівень: цей тренд увійшов у сферу моди та краси, у інтер’єри будинків і, звичайно ж, у харчову промисловість. Все крутиться навкруги здорового способу життя, збереження екології та тваринного світу. Отож, перейдімо до останніх новинок у світі продуктів харчування та напоїв:

  1. Продукти, у складі яких є пробіотики, адаптогени, вітамін С та протеїни. Такі продукти потрапили до категорії «суперфуд». Вони спрямовані на те, щоб наситити організм поживними речовинами та корисними добавками, підвищити показники його енергійності та продуктивності.
  2. Готові сніданки. Тепер вже не модно випивати чашку кави на сніданок або перекушувати, приготованим на швидку руку сендвічем. Сьогодні потрібно готувати повноцінний сніданок із вівсяної каші із фруктами, варених яєць із овочами або омлету на молоці. Щоб економити свій час, можна купувати вже готові сніданки бистрого приготування.
  3. Екзотика. До цієї категорії ввійшли пальмове масло, «м’ясні» супи для вегетаріанців, копчена на яблучних дровах сіль та тому подібні диковинки.
  4. Продукти зі смаком кави. Тепер не тільки льодяники можна поїсти і насолодитися приємним смаком улюбленого напою, але ще й с музі, йогурти, солодкі і навіть алкогольні напої.
  5. Дитяче харчування. У цій сфері теж є багато новинок. Асортимент страв для дітей був і так широким, але сьогодні він розширився ще сильніше. Тепер матусі можуть купити продукти із ревеню, з насінням льону, що багате на омега-3 жирні кислоти, із розмарином та іншими складовими.
  6. Продукти, як вони є. Це неочищене, тобто природне харчування, коли продукти йдуть у лушпинні, зі шкірками.
  7. Дивні олії. Гарбузова, горохова, оливкова — у однозначному тренді.

А ще на ринку продуктів харчування дуже популярними стали чіпси, виготовлені зі справжніх овочів та фруктів: бурячні, морквяні, яблучні, бананові.