1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Оренда спецтехніки: де вигідно?

41
Без регіону (не видаляти!)

Оренда спецтехніки: де вигідно?

Будівництво – трудомісткий процес. І навіть зведення малоповерхової будівлі чи гаража потребує сил, часу, а також професійного обладнання. І, звісно, ​​зведення висотних будинків, великих торгових комплексів – не виняток. Для забудовників послуги спецтехніки - важлива складова. У компанії Express Tehbud кожен має можливість орендувати спецтехніку на вигідних умовах. Ви зможете відвідати сайт і детальніше ознайомитися з пропозиціями, переконатися, що вони вигідні для вас, після чого можна буде замовити те, що вам потрібно, навіть не виходячи з дому, зручно влаштувавшись біля екрана монітора.

Вигідна оренда екскаватора допоможе впоратися з поставленими завданнями на різних стадіях землерийних робіт. Екскаватор незамінний для створення траншей та котлованів, вирівнювання земельних ділянок, а також корчування пнів та дерев, навантаження зрубу. З його допомогою зручно проводити демонтаж старих будівель. Подібна техніка успішно використовується на різних етапах будівництва житлових будинків або технічних приміщень.

Потужні агрегати незамінні для розтину дорожнього полотна перед його подальшим ремонтом.

Більшість моделей відрізняються високою прохідністю. Тому вони – чудове рішення при функціонуванні у складних умовах бездоріжжя.

Екскаватори відрізняються потужністю та оснащенням. Пристрої, обладнані одним ковшем, призначаються для роботи з різними типами ґрунту – універсальний. Їх поділяючи. т на будівельні та кратерні, а також розкривні.

Подібна техніка відрізняється і типом ходової частини. Моделі можуть бути гусеничні та пневмоколісні. Перший варіант дозволяє працювати з ґрунтом на глибині. Гусеничні моделі часто використовують у кратерах.

Пневмоколісні – більш мобільні. Вони швидко дістануться віддаленого об'єкта своїм ходом.

Окрема група – екскаватори безперервної дії. Тут два ковша, що виконують одну або різні дії. Подібна техніка здатна одночасно копати ґрунт та переміщати матеріали. Крім того, агрегати мають високу швидкість роботи, що використовуються на великих будівельних об'єктах.

Екскаватори безперервної дії мають підвиди. Вони можуть бути роторні та траншейні. Подібні агрегати здатні працювати тільки з однорідними матеріалами – ґрунтом чи піском.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber