1. Новини Закарпаття

Як швидко позбавитись від небажаної рослинності на тілі

Волосся на ногах, руках, під пахвами, на обличчі… Як же складно з ним боротися!

Волосся на ногах, руках, під пахвами, на обличчі… Як же складно з ним боротися!

Волосся на ногах, руках, під пахвами, на обличчі… Як же складно з ним боротися! Сучасні жінки та представники сильної статі змушені миритися з незручностями, які створює небажана рослинність на тілі або ж використовувати всі доступні методи для її видалення. Бритва, віск, шугаринг – деякі процедури надто болісні, інші ж призводять до появи врослого волосся чи потребують додаткових маніпуляцій буквально через декілька днів. Інша мова – лазерна епіляція – швидкий та безболісний метод, який дозволяє надовго позбавитись від зайвої рослинності.

Виглядати гарно та доглянуто може людина з будь-яким типом шкіри. Процедура в клініці Медіостар доступна кожному, та у деяких випадках вона є рекомендованою. До списку показань належать:

 1. Надто чутлива шкіра.
 2. Наявність надто високих вимог до зовнішнього вигляду, наприклад, у спортсменів чи артистів.
 3. Гірсутизм, тобто наявність у жінок жорсткого волосся на підборідді, на животі та в інших зонах, як наслідок гормонального дисбалансу.
 4. Гіпертрихоз – надмірне оволосіння ділянок, які природно вкриті волоссям – зона бікіні, ноги і так далі.

Ціна на епіляцію в клініці естетичної та лазерної косметології цілком доступна, тож, краса не потребує значних фінансових витрат, але замовити процедуру зможе не кожен, адже вона має певні протипоказання:

 • рак та діабет;
 • алергія і надмірна пігментація;
 • рани, опіки й порушення цілісності шкіри різного характеру;
 • вагітність і грудне вигодовування;
 • герпес та захворювання шкіри в гострій фазі;
 • варикоз;
 • ОРЗ та ОРВі;
 • фолікуліт.

Реакції на маніпуляції косметолога цілком індивідуальні, та лазерна епіляція цілком безболісна. Коли ж на сеанс приходить людина з надто чутливою шкірою, її обробляють анестезуючим засобом. Сертифіковане обладнання та професіоналізм лікаря – запорука успішного результату. Ускладнення не виникнуть, якщо клієнт буде дотримуватися рекомендацій відносно проходження підготовчого та післяпроцедурного періоду.

Особливості лазерної епіляції

Щоб очистити ділянку від небажаного волосся знадобиться близько 8-12 сеансів. Під час першої процедури видалиться до 30-40% рослинності. З кожним наступним візитом до клініки її ставатиме все менше і менше, будуть руйнуватися фолікули волосся, що перебуває у стадії активного росту. Тривалість сенсу варіює від 5 до 60 хвилин. Інтервали між плановими маніпуляціями поступово зростатимуть. В середньому на проходження курсу знадиться 12-18 місяців, а потім достатньо відвідувати спеціаліста один чи два рази на рік для підтримки досягнутого ефекту.

Перш ніж записатися на лазерну епіляцію, варто проконсультуватися у косметолога. Він виявить наявність протипоказань і надасть необхідні рекомендації. Кількість та тривалість процедур підбирається залежно від типу шкіри та волосся, індивідуальних особливостей людини. Спеціаліст узгодить дату і час першого сеансу.

Підготовка до лазерної епіляції максимально проста. Вона передбачає певні обмеження, які полягають у відмові від алкоголю та знеболювальних і деяких інших засобів. Варто уникати травмувань і не слід приймати сонячні ванни. Перед процедурою достатньо очистити шкіру та видалити волосся за допомогою бритви. Його ні в якому разі не треба висмикувати.

Жінки можуть відвідувати косметолога у будь-який день менструального циклу. Їм не обов’язково обмежувати себе у споживанні шоколаду, тим паче не має причин, які б змусили відмовитися від улюбленого чаю. Всупереч існуючим упередженням, сеанс лазерної епіляції пройде з максимальним комфортом. Він дозволить швидко досягти бажаного естетичного ефекту і може стати частиною різних косметологічних програм. Бути красивою – легко – без зайвих жертв і надмірних витрат.