1. Новини Закарпаття

Чи справді купити харчовий варильний котел означає суттєво зекономити

Варильний котел — це спеціальне обладнання, яке призначене для варіння, перемішування, відстоювання тощо харчових продуктів. Досить простий у застосуванні, варильний котел https://lodmar.com.ua/ передбачає мінімальну участь, в порівнянні з традиційним обладнанням для приготування тушкованих і варених страв, персоналу. Більше, ідеальна термоізоляція зводить ризики появу термотравми до мінімуму при обслуговуванні котлів даного типу. Конструкція дозволяє дійсно легко завантажувати продукти для страви, ставити на певну програму і розвантажувати місткість для того, щоб розлити по порціях.

Але як він функціонує цей апарат? Які складнощі можуть раптово виникнути під час експлуатації? Подивімось на всі конструктивні особливості цього типу обладнання для ресторану та інших закладів громадського харчування. Варильний котел — що це, для чого і як працює.

Варильний котел — конструкція і принцип роботи

Варильний котел — це назва однієї групи апаратів, що застосовуються у найрізноманітніших галузях промисловості, починаючи від виготовлення целюлозних продуктів, закінчуючи фармацевтикою. Так, але ми зараз говоримо саме про харчові варильні котли, хоч і принцип роботи практично у всіх них абсолютно однаковий.

  • Циліндрична місткість, що зроблена з декількох шарів, між яких знаходяться ізоляційні матеріали.
  • Абсолютна більшість сучасних апаратів оснащені функцією перемішування.
  • Механізм перекидання дозволяє легко і швидко дістати приготовану страву в каструлі для порціонної роздачі.
  • Величезний діапазон робочої температури, найчастіше від 20 до 105 градусів за шкалою Цельсія, забезпечує можливість приготування різних страв, починаючи від «молочки» та десертів, закінчуючи пловом, першими стравами, компотами, і киселями… безліччю інших.
  • Універсальність місткості для приготування їжі робить можливим за один день приготувати кілька типів страв без участі або з мінімальною участю обслуговуючого персоналу.
  • Постійний моніторинг температури всередині місткості, високий тиск, перемішування — все це дає можливість досягти небувалої якості та неймовірного смаку готового продукту.
  • Не потрібно додаткове навчання персоналу — керувати обладнанням легко.

Всі поверхні, які контактують з харчовими продуктами, виготовлені з якісної нержавіючої сталі, якій не страшні ні кислоти, не лужне середовище у варіативних температурних умовах.

Як саме працює харчовий варильний котел

Необхідний набір продуктів відразу або за необхідністю, зазначеною рецептом, поміщаються в варильну місткість, що працює під тиском. При необхідності включається вбудований міксер, регулюється температура і, власне, тиск. Встановлюються програми для приготування тих чи інших страв. Або ж просто вручну встановлюється необхідна температура і тиск, а також кількість часу до вимикання апарату. Після виконання всіх цих нескладних маніпуляцій техніка перестає потребувати уваги оператора. А нам залишається просто чекати закінчення циклу приготування.

Всі гарячі або холодні страви, що готуються в харчовому варильному котлі, завдяки мінімальному контакту з киснем і не дуже високим температурам можна назвати виключно корисними і якісними. Більш того — дієтичними.

Якщо ви власник їдальні або будь-якого іншого об'єкта громадського харчування, який прагне своїх постійних гостей годувати не тільки смачно, але ще й пропонувати їм виключно і максимально корисні продукти — не втрачайте цінні дні. Час зробити свою мрію реальністю.

Чому працювати з харчовим варильним котлом вигідно

Спрощена система управління, захист внутрішньої поверхні від будь-якого типу пригорання через відсутність безпосереднього контакту нагрівальних елементів з продуктом, легке очищення та високий ступінь безпеки завдяки безпрецедентно якісній теплоізоляції дає можливість обслуговувати даний апарат мінімальній кількості операторів. Що це означає? Звичайно ж, ми зараз говоримо про економію вашого бюджету, шановний власнику. Статисти підрахували, наявність одного сучасного апарату для приготування зазвичай замінює присутність 1-2 співробітників на кухні, яким потрібно платити зарплату, за яких потрібно платити податки до держбюджету ...

Механізовану кухню з професійним обладнанням може обслуговувати лише кілька співробітників, при цьому успішно виконувати функції цілої величезної команди. Для того, щоб дізнатися докладніше про можливості професійного обладнання для кухні, ви можете перейти за посиланням, розташованим у першому абзаці тексту.

Насправді всі заклади громадського харчування у великих містах уже давним-давно перейшли на машинне приготування, яке практично абсолютно не поступається в якості підсумкових показників традиційному ручному. І швидше за все, якщо ви читаєте цей матеріал, відчуття того, що ваше робоче місце, ваш бізнес вимагає модернізації вже прийшло. Так, чого ж ми чекаємо? Чого чекаєте ви?