1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Дарсонваль: як користуватись в домашніх умовах

0 Новини партнерів Без регіону (не видаляти!)

Дарсонваль: як користуватись в домашніх умовах

На сьогодні все більшою популярністю користуються косметологічні процедури. Особливо поширеними є прилади для домашнього використання, такі, як, наприклад, Дарсонваль. Він використовується для фізіотерапії та косметичних процедур як у салонах краси, так і вдома. Існує багато насадок для приладу - усі вони використовуються в залежності від зони тіла, яка потребує косметологічного та медичного впливу. А тому, перш ніж купити Дарсонваль, потрібно визначитися для яких зон він потрібен.

Апарат для місцевої дарсонвалізації та його переваги

Збереження краси та здоров’я - це, напевно, бажання кожної людини. І в цьому допоможе апарат Дарсонваль, купити який можна у спеціалізованих магазинах медтехніки. На перший погляд, такий прилад нагадує велику електричну зубну щітку або іригатор. Як правило, пристрій складається з основного блоку, адаптера для підключення до мережі електроживлення, а також знімних електродів. Зазвичай у комплекті йде кілька насадок для обличчя, волосся, тіла, а також насадка-гребінець для волосся. Важливо знайти, що успіх та ефективність процедури дарсонвалізації проводиться за допомогою правильно підібраної насадки - її призначення полягає обробці різних ділянок тіла. Комплектація наборів дещо відрізняється в залежності від типу пристрою, а тому необхідні насадки та аксесуари купуються окремо. Особливості застосування залежать від виду, форми та розмірів насадки, а також місця, на яке буде здійснюватися лікувальна дія. Рекомендуємо заздалегідь ознайомитися з типами насадок задля комфортного та ефективного використання апарата.

Принцип роботи Дарсонваля полягає в електричній стимуляції ділянок шкіри. Апарат генерує коронарний електричний заряд, який проникає у підшкірні шари, не порушуючи цілісності шкіри. У підшкірних тканинах виникають електромагнітні коливання, які сприятливо впливають на роботу ендокринної системи, а також на інтенсивність обміну речовин і кровообігу. Таким чином, під час процедури дарсонвалізації користувач не тільки омолоджує шкіру, але й оздоровлює її, активуючи кровообіг. 

Перевага такого апарата полягає у його універсальності: Дарсонваль може надати неоціненну допомогу у безлічі випадків. З його допомогою можна за короткий термін часу усунути косметичні недоліки шкіри, стимулювати ріст волосся і навіть уповільнювати старіння, розгладжуючи зморшки. Також не можна не сказати про можливість домашнього використання пристрою. Звісно, зазвичай пристрій використовується у салонах краси, проте його цілком можна використовувати вдома. Головне у такому випадку детально ознайомитися з інструкцією до застосування, яка додається.

Апарат для дарсонвалізації - це справжня знахідка для домашнього лікування та косметології. Пристрій допоможе заощадити ваші гроші та час, і при цьому значно покращить стан здоров’я. Підібрати пристрій, насадки та інші аксесуари можна майже у будь-якому спеціалізованому магазині медичної техніки. Головне - не економити на собі, і придбати дійсно якісний прилад.

Читайте також: