1. Новини Закарпаття

Стаціонарний або переносний іригатор

На даний час існує два типи стоматологічних іригаторів: стаціонарні та переносні. Обидва типи пристроїв відрізняються один від одного габаритами, ємністю бака, зручністю, діапазоном тиску води, що створюється, а також типом джерела живлення. Будь-хто, хто розглядає можливість купівлі стоматологічного іригатора, повинен спочатку вирішити для себе, який тип обладнання йому більше підходить.

Основні відмінності між обома типами пристроїв

Стоматологічний іригатор – це сучасне обладнання для очищення міжзубних проміжків та інших важкодоступних місць у роті. Він створений для миття з високим тиском, яка змиває бактерії з рота завдяки воді, що генерується під високим тиском. Як відомо, у фірмових магазинах можна зустріти іригатори стаціонарні та переносні. Відмінності між обома типами пристроїв зводяться до п'яти елементів:

Розмір - Стаціонарний іригатор іригатор ревілайн 100 набагато більший за портативний. В ньому знаходиться двигун, який стимулює роботу пристрою, а також перемикач пристрою, ручку регулювання тиску струменя та шнур живлення для обладнання. На підставі великий резервуар для води, а окремою його частиною є ручка, на яку налаштовується форсунки для очищення.

Місткість резервуара - резервуари набагато більшого розміру мають стаціонарні іригатори, що робить зрошення зубів за їх допомогою більш комфортним. Ці типи іригаторів оснащені ємностями від 450 до 650 мл, тому вони дозволяють користувачеві виконувати повний полив без додавання води в резервуар. Переносні іригатори через свої малі розміри являють собою резервуари набагато меншого розміру - найчастіше ємністю від 70 до 210 мл. Це означає, що за одне очищення їх потрібно двічі чи тричі доливати водою.

Ручний – стаціонарний іригатор – це обладнання, адаптоване для використання в домашніх умовах. Пристрій необхідно розмістити на рівній поверхні у ванній кімнаті, бажано поруч із розеткою, щоб його можна було використовувати у будь-який час. З іншого боку, бездротовий іригатор набагато зручніший завдяки своїм невеликим розмірам. Ви можете легко запакувати його в сумку або валізу і брати з собою у кожну поїздку.

Тип джерела живлення - стаціонарні зрошувачі живляться від мережі, для роботи вони повинні бути підключені до електрики; ось чому рекомендується тримати їх поряд із розеткою. Портативні зрошувачі, навпаки, заряджаються індуктивними зарядними пристроями, і час їхньої роботи від однієї зарядки у найпросунутіших моделей становить близько 70 хвилин, чого вистачає приблизно на тиждень використання обладнання.