1. Новини Закарпаття

Лікування від наркоманії

В Тернополі відкритий центр лікування від наркоманії. Тут ви знайдете інформацію та підтримку на шляху до задоволеної помірності, довідкову інформацію про залежність та спонукання до перших кроків. Про лікування наркоманії в Тернополі прочитайте на сайті.

Лікування залежності - це унікальне вкладення в себе. Хоча у кожного є право на помилки та тимчасові слабкості, настав час відпочити та набути стабілізації у поєднанні з розумінням вашого власного інтер'єру. В центрі лікування наркозалежності допомагають знайти справжні цілі у житті. Наркологічний центр знаходиться у в Тернополі. В виключно тихому місці, яке дає спокій та почуття безпеки. У такій обстановці пацієнти можуть у тиші та спокої зосередитись на роботі над собою. Крім того, атмосфера, яку вони створюють, змушує пацієнта відчувати себе доброзичливим, сповненим підтримки та розуміння.

Клініка має багаторічний досвід у проведенні наркотерапії, і це велике багатство при розробці їх програми. Основним методом лікування є індивідуальні та групові заняття психотерапією. Їх кваліфікований персонал створює спеціальні тренінги для підтримки одужання. Крім того, вони пропонують пацієнтам участь у додаткових заходах, таких як: йога, методи релаксації, біологічний зворотний зв'язок, музична терапія.

Залежність – це хвороба, яка вражає всю сім'ю. В клініці про це добре знають. Там ви знайдете відповіді на питання, що хвилюють вас: як жити поруч із залежною людиною, як їй допомогти, як допомогти самому собі. У них є багаторічний досвід терапевтичної роботи з наркоманами, особами, які зловживають алкоголем, та сім'ями, які мають проблеми з алкоголем.

Під час лікування вони працюють над виявленням та зміцненням власної мотивації до змін. Також намагаються навчити учасників новим навичкам, які можуть виявитися корисними для них у новому способі життя. Таке навчання показує цим людям, що вони можуть робити щось більше, що можуть жити своїм життям. Це зміцнює їхню самооцінку і зміцнює впевненість у собі. Люди, що у терапії, виявляють свої сильні боку, котрий іноді приховані таланти. Реабілітація заснована на терапевтичній роботі з наркозалежними, у ході якої ми приділяємо особливу увагу розвитку мотивації та навчання помірності.