1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Новини партнерів

Довідка про несудимість онлайн

Новини партнерів Без регіону (не видаляти!) 0

Довідка про несудимість онлайн

Довідка про несудимість - докладна інформація про замовлення інформації з Національного реєстру кримінальних злочинів. Довідку про несудимість можна отримати, звернувшись до офісу, або замовити через агенцію ABC Center Львів через Інтернет із будь-якої точки світу, без черги та заповнення бланків на колінах. Свідоцтво про несудимість має формат аркуша А4. На цій сторінці ви можете замовити сертифікат, у тому числі для роботи, для роботи за кордоном. Якщо ви хочете отримати довідку онлайн, зверніться в агенцію, яка видає такий документ, як довідка про несудимість Львів. Всього чотири простих кроків. Виконають замовлення на документ якісно і в стислі терміни. Скористатись послугою просто: відправте в електронному вигляді до агенції документ, оплатіть його та отримайте на пошті або через кур’єра довідку.

Як замовити документ?

Щоб зробити замовлення через Інтернет в агенції ABC Center Львів, необхідно заповнити форму замовлення на довідку про несудимість. Після заповнення форми та за умови, що всі поля в ній заповнені правильно, заява та довіреність, яку необхідно роздрукувати та підписати, будуть надіслані на адресу електронної пошти.

Національний кримінальний регістр не є публічним регістром, тому для отримання будь-якої інформації ви маєте пред'явити довіреність від зацікавленої особи.

Після роздрукування та підписання заяву та довіреність необхідно надіслати поштою або кур'єром на поштову адресу агенції.

Також такий документ необхідний перед початком конкретної роботи: з дітьми або вразливими дорослими; пов'язані з доглядом за дорослим, який живе та працює в одному місці/будинку в установі, діяльність якої повністю або значною мірою присвячена дітям; у охороні здоров'я.

Якщо ви хочете працювати з неповнолітніми повний робочий день або на громадських засадах, на запит ви повинні надати «розширену довідку про несудимість». Розширене свідоцтво призначене для того, щоб заявники з відповідною судимістю не могли працювати у чутливих областях. Якщо особа, яка є громадянином іншої держави-члена ЄС, подає заявку на отримання сертифіката несудимості.

 

Найсвіжіші новини: