1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Десерти для найменших з користю

20
Без регіону (не видаляти!)

Десерти для найменших з користю

Усі малюки полюбляють солодкі смаколики, але мало хто з батьків з найменшого віку починає дбати про натуральні складники і відсутність консервантів у тому, що вживають діти. Звісно, проконтролювати основні прийоми їжі намагаються, але коли справа доходить до смаколиків, більшість дає слабину і дозволяє у якості винятку. Прикро те, що подібні винятки стають традицією і маля звикає вживати некорисні десерти практично щоденно.

Що ж робити? Адже залишати дитину без солодкого не хочеться, та й звідусіль видно задоволені обличчя малюків із цукерками в руках. Вихід у тому, щоб смаколики для дітей були натуральними і корисними для здоров'я.

Який він, корисний смаколик?

Надпис «корисно» на упаковці солодощів мало кого вже може ввести в оману. Якщо ж не орієнтуватися на цей показник, то що може стати причиною для впевненого ствердження стосовно корисності солодощів? Є кілька позицій:

  • Відсутність цукру. Це основний пункт для натуральних і корисних смаколиків, оскільки смакові якості набуваються за рахунок фруктів та ягід.
  • Значний вміст фруктів, горіхів, насіння. Завдяки високій концентрації цих інгредієнтів продукт виходить смачним та максимально корисним.
  • Наявність сертифікату якості. Обов'язковий елемент, який засвідчує безпечність продукту та відповідність всього, що вказано на упаковці реальному складу. Це може бути внутрішній або міжнародний документ.

Якщо ці три базові пункти дотримано, то можна сміливо підбирати смак для свого задоволення та насолоджуватися корисним перекусом. Також не варто нав'язувати малюкові своїх фаворитів. Краще, що дитина мала змогу сама обрати та відчути власну відповідальність за свідомий вибір.

Що пропонує ринок?

На перший погляд може здатися, що асортимент корисних смаколиків для дітей та дорослих вкрай обмежений. Адже у більшості магазинів корисні солодощі не представлені у великій кількості. Однак, багато варіантів можна знайти у мережі та замовити смаколики зі знижками, або ж стати учасником програм лояльності. У будь-якому випадку, кількість варіантів смаків та смаколиків достатньо великий для того, щоб задовольнити навіть дуже вибагливого малюка. Багатство смаків граноли дозволить прекрасно розпочати свій ранок та отримати заряд класного настрою на весь день. Впродовж навчання діти можуть насолодитися печивом без підсилювачів смаку чи батончиками зі значною кількістю калорій для підтримання енергійності. ТМ «КОХАНА», до речі, подбала про зручні упакування із яскравими етикетками для привернення уваги найменших клієнтів.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber