1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Що робити для створення прибуткового магазину дитячого одягу

28
Без регіону (не видаляти!)

Що робити для створення прибуткового магазину дитячого одягу

Одяг для дітей – товар, який користується попитом завжди, причому незалежно від вартості: батьки економлять на будь-чому, тільки не на дітях. До того ж вони швидко ростуть, а отже одяг доводиться купувати часто. Торгівля дитячими речами – прибутковий бізнес, головне знайти надійного постачальника-виробника та підібрати хороший асортимент речей на різну вікову категорію. Дуже важливо постійно оновлювати продукцію, завозити нові колекції, мати великий розмірний ряд та палітру кольорів. Оптові покупки дозволяють заощадити, до того ж за постійного партнерства ви можете розраховувати на хороші знижки. Якісні товари пропонує оптовий інтернет-магазин дитячих речей «БАЛУ», ви можете купити гольфик для хлопчика за цим посиланням, а також інший одяг для школи, повсякденного носіння та святкових заходів.

Вибір приміщення

Перш ніж вибирати приміщення, визначтеся з варіантом ведення бізнесу: магазин, що

  • окремо стоїть;
  • торговий центр;
  • інтернет магазин.

В останньому випадку буде потрібно складське приміщення для зберігання товарів, яке можна орендувати відносно недорого. В інших випадках слід орієнтуватися на площу від 30 квадратних метрів.

Арендувавши місце у торговому центрі, можна досить швидко досягти успіху. Батьки часто ходять туди разом із дітьми і можуть зайти заразом, коли потрібно оновити гардероб свого чада. Цей варіант підійде тим, хто має намір торгувати найбільш затребуваним та недорогим одягом. Окремо ж магазин, щоб залучити покупців, повинен чимось виділятися, наприклад, вигідними програмами знижок, продажем одягу від відомого виробника. Наприклад, шкільну форму, взуття, верхній одяг, дитячий жилет на хлопчика рекомендуємо купувати в інтернет-магазині «БАЛУ». Компанія працює на ринку багато років і пропонує лише якісний товар, який оцінили покупці.

Обладнання

Торговий зал у магазині дитячого одягу, не варто обмежуватися стелажами з полицями – кожен вид товарів вимагає особливої меблів:

  • Костюми, сукні, кофти розвішують на вітринах з колесами.
  • Верхній одяг поміщають на стійках із гачками.
  • Шкарпетки, спідня білизна розкладають у торгові кошики.
  • Для зберігання речей будуть потрібні тумби.

Поряд із торговим обладнанням у дитячому магазині варто облаштувати ігрову зону. Діти зможуть проводити час, поки батьки розглядають товари.

Асортименти

Товари в магазинах для дітей поділяються за різними ознаками:

  • віком (новонароджені, 1-3 роки, старше трьох років);
  • підлозі;
  • груп товарів (верхній одяг, спортивні костюми, кофти та інші).

Створюючи невеликий магазин, краще не намагатися охопити все, наприклад, можна зосередитись на одязі для малюків чи підлітків, для дівчаток чи хлопчиків.

Особливе значення має вибір постачальника, наприклад, оптовий дитячий магазин одягу в Україні «BALOO» пропонує вигідні умови партнерства та найширший асортимент продукції. Співпраця з таким надійним постачальником допоможе швидко розвинути бізнес.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber