1. Новини Закарпаття

УФ друк на металі: у бізнесі та побуті

Завдяки використанню технології УФ-друку можна друкувати на металевих, сталевих або алюмінієвих поверхнях. Технологія закріплення відбитка УФ-світлом гарантує дуже швидке висихання нанесеного шару фарби, завдяки чому вона не розтікається убік. Компанія УФ Колор пропонує друк на металі Київ.

Завдяки цьому принт виходить виразним та насиченим фарбами. Друк на металевих елементах дозволяє створювати красиві декоративні деталі для приміщень. Уф печать на металлі призначена в основному для компаній, які займаються подальшою обробкою листового металу після друку, наприклад тисненням або обклеюванням кромок.

Використання

Така обробка дозволяє виготовляти, наприклад, декоративні весільні номерні знаки або ретро-значки для прикраси кімнат або вказівки напрямків. Надруковані металеві елементи можна додатково покрити безбарвним лаком, який захистить друк від механічних пошкоджень.

Печать на металі Київ на металі виглядає сучасно та естетично. Завдяки тому, що УФ Колор використовує найсучасніші машини, гарантує точність кольорів і майже фотографічну якість зображення. Загалом підходить як для внутрішніх, так і для зовнішніх виставок. Друк на металі можливий тільки з гладкої однорідної поверхні. Готовий проект готовий практично одразу, прямо з машини. Матеріали, що використовуються повністю безпечні і повністю екологічні.

УФ-друк на металевих елементах дає великі можливості як у рекламі, так і з різними видами декору. Технологія працюватиме як індивідуальних клієнтів, так компаній. Інша група одержувачів - це компанії, які займаються обробкою листового металу після друку, наприклад, шляхом пакування або тиснення.

Після такої обробки можна робити прикраси, покажчики чи декоративні номерні знаки. Спеціалізована техніка УФ-друку ідеально підходить для металевих, сталевих та алюмінієвих підкладок. Ультрафіолетова печать на металі означає, що нанесений шар фарби дуже швидко сохне і не розтікається.

Друк на металі - використання

Використання УФ-друку на металевих елементах відкриває широкі можливості для підрядників та замовників: рекламні та інформаційні щити, вивіски, графіка для огорож, виставкові стенди, виставки просто неба, скрині логотипи, просторові літери, оригінальні деталі кузова, декор візитниці, брелоки, значки, шпильки, багато інших.

Ця технологія також корисна в компаніях, які займаються подальшою обробкою листового металу після друку, наприклад, згинання кромок або тиснення. Він дозволяє робити прекрасні декоративні деталі для кімнат, декоративні (наприклад, весільні) номерні знаки, ретро-значки, штампи напрямів тощо.