1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Найкращі ноутбуки з Європи

34
Без регіону (не видаляти!)

У міру того як школи і університети переводять заняття в онлайн режим (в умовах пандемії), мільйони сімей відчувають потребу в покупці додаткових комп'ютерних пристроїв, в ідеалі - ноутбуків.

Найкращі ноутбуки з Європи

У міру того як школи і університети переводять заняття в онлайн режим (в умовах пандемії), мільйони сімей відчувають потребу в покупці додаткових комп'ютерних пристроїв, в ідеалі - ноутбуків. Вживана техніка буває різною: це можуть бути відремонтовані комп’ютери, або ж зовсім новенькі ноутбуки з Європи, якими попередні власники користувались місяць часу, а потім раптово отримали в подарунок інший, потужніший комп’ютер. Головне тут те, що на такій техніці можна добре заощадити, при цьому отримавши всі функції і додаткові переваги нових ноутбуків.

Обираючи ноутбуки з Європи, вам варто спершу подумати, що саме ви плануєте з ним робити?

Чи входить у ваші плани:

  1. Постійне користування  Інтернетом;
  2. Перевірка електронної пошти;
  3. Користування месенджерами;
  4. Написання документації;
  5. Друк документів;
  6. Створення електронних таблиць;
  7. Слайд-презентації;
  8. Ігри;
  9. Завантаження та прослуховування MP3 файлів;
  10. Запис на компакт-диски;
  11. Перегляд DVD-дисків;
  12. Використання фото з цифрової камери;
  13. Дитячі ігри;
  14. Ведення банківських показників;
  15. Використання комп’ютера для малого бізнесу.

Список вже довгий, але точно не кінцевий. Та чому ці питання принципово важливі? Тому що більшість використовуваних ноутбуків легко виконають усі вищезазначені завдання за вас. Що дійсно чудово, так це те, що користуючись більшістю сучасних додатків ви не помітите різниці в продуктивності б/у ноутбука порівняно з новим.

Існує більше причин надати перевагу ноутбуку з Європи

Ще один аспект покупки б/у комп’ютера, який слід враховувати, полягає в наступному: більшість таких ноутбуків не є ноутами для домашнього користування «низького класу». Приклади ноутбуків для домашніх користувачів: Compaq Presario, Dell Inspiron, eMachines, Hewlett Packard Pavilion, Sony Vaio і Toshiba Satellite. Використовувані ноутбуки майже завжди є ноутбуками бізнес-моделі, які не надаються в оренду великим корпораціям.

Бізнес-ноутбуки мають запчастини, доступні навіть після закінчення гарантії. Прикладами ноутбуків для бізнесу є: Compaq Armada, Dell Latitude, Hewlett Packard Compaq Mobile/Business Workstation та Toshiba Tecra. Нові вони коштують дорожче, ніж звичайні домашні комп’ютери, але придбавши їх у вживаному варіанті, ви витрачаєте набагато менше, при цьому виграєте не тільки на ціні, а й на якості.

На ноутбуки для домашнього користувача зазвичай надається коротша гарантія. Після її закінчення, новіша «експериментальна» модель домашнього користувача використовує зовсім інші деталі. Оскільки на старі моделі більше не надається гарантія, і в них використовуються «застарілі» деталі, виробництво більше не зберігає їх. Тому, коли у ноутбука вашого домашнього користувача виникає проблема поза гарантією, частини, які доступні для виправлення проблеми, коштують дуже дорого (якщо вони взагалі є). Це спонукає до того, щоб купити новий комп’ютер, тобто, зробити саме те, що хоче виробник.

Оскільки в бізнес -ноутбуках використовується перевірена технологія, їх частини рідко змінюються від моделі до моделі. Завдяки цьому факту, а також тому, що бізнес-ноутбуки здаються в оренду корпораціям, на виробництві зберігаються величезні купи деталей для розширених гарантій, а також для їх придбання поза гарантією.

Все це означає, що якщо ви купуєте ноутбук з Європи, то можете очікувати, що він:

  • вміє виконувати всі завдання, необхідні повсякденному користувачеві;
  • коштуватиме до 80% менше, ніж абсолютно новий бізнес-ноутбук;
  • запчастини завжди в наявності, якщо раптом виникла якась проблема.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber