1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Офісна канцелярія: папки, швидкозшивачі та кліпборди

43
Без регіону (не видаляти!)

Розповідаємо, які бувають види папок для ефективного діловодства. В інтернет-магазині канцтоварів ви зможете подивитися й вибрати папки для впорядкування документів. 

Офісна канцелярія: папки, швидкозшивачі та кліпборди

Папки-реєстратори, архівні коробки, папки з файлами, папки-куточки, папки на зав'язках – без цього звичного офісного приладдя не обійтися при веденні документації. Розповідаємо, які бувають види папок для ефективного діловодства. В інтернет-магазині канцтоварів ви зможете подивитися й вибрати найсучасніші папки для впорядкування документів.  

Папки за алфавітом, хронологією, напрямками

Ми особливо й не замислюємося про походження папок, здається, що вони були завжди. Саме слово «папка» у перекладі з німецької означає картон. Папку-реєстратор, що складається з обкладинки й металевих стрижнів для паперів, придумали в Німеччині ще в 1886 році. Одночасно був винайдений дирокол.   

Папка-реєстратор – може бути різної ширини, різноманітних кольорів, є й дизайнерські моделі. Завдяки круглому отвору на торці, папку легко знімати з полиці. На бічний корінець поміщають наклейку з позначенням вмісту. 

Швидкозшивач – пластикова або картонна папка для швидкого скріплення документів, вперше з'явилася також у Німеччині. Залежно від типу притискного механізму, кількість документів, що зшиваються, може бути різною. Верхня обкладинка – прозора або щільна.

Архівні папки – таким об'ємним офісним приладдям довіряють зберігання великих обсягів документації: бухгалтерські та інші звіти, навчальні завдання, творчі проекти. Архівні папки можуть бути виконані з зав'язками, у вигляді коробок, фіксованих блоків.

Сучасні офісні папки    

Сьогодні з'явилася безліч різноманітних папок для різних видів робіт:

  • Папки-куточки – легкі й практичні для тимчасового зберігання документів з відносно жорсткою обкладинкою.
  • Папки-конверти – вироби на кнопках, пластикових блискавках zip, гумках, виготовляються з прозорого й різнобарвного пластику. 
  • Папки «на підпис» – представницькі, з щільною обкладинкою.
  • Кліпборди – стильні папки різних відтінків з притискним механізмом. Зручні для проведення презентацій, зустрічей. Пластикові прозорі накладки щільно утримують документи.
  • Папки з файлами – практичні накопичувачі документів для зручного частого перегляду, збереження документів в акуратному вигляді.
  • Папки зі шкірозамінника – солідні папки на блискавці. 
  • Шкільні канцтовари – папки для зошитів, папки для праці та творчих робіт.

Зручний сайт канцтоварів

Знайомитися з новими видами папок, іншого офісного приладдя цікаво в інтернет-магазині канцтоварів «Палей». У каталозі представлені різноманітні канцелярські товари – від олівців і ручок до магнітної дошки й офісної техніки. Слідкуйте за новинками й пробуйте функціонал нових і старих моделей папок. Це дуже полегшує систематизацію щоденної роботи з документами. 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber