1. Новини Закарпаття

BAS Бухгалтерія – переваги та особливості

На сьогоднішній день багато хто стикається з тим, що не знає, в яких програмах важливо вести бухгалтерію. Тому варто звернути увагу на революційний програмний софт BAS бухгалтерія, який нічим не поступається іншим програмам. Для того, щоб скористатися програмою, її можна завантажити на спеціалізованому сайті. Ціна на цей цифровий продукт точно порадує навіть найвибагливіших клієнтів своєю демократичністю та лояльністю. При цьому варто відзначити, що ще на спеціалізованому сайті можна подивитися без проблем додаткову інформацію та прочитати деталі щодо використання софту в цілому.

На які особливості варто звернути увагу?

Насправді, BAS Бухгалтерія має основне призначення – вважається актуальним рішенням, яке вирішує цілий комплекс питань, пов'язаних із веденням бухгалтерії у різних компаніях, на підприємствах чи в офісах. По суті фахівці визначили, що програма є:

  • Зручною та комфортною.
  • Простою у використанні.
  • Дозволяє автоматизувати процеси бухгалтерії.
  • Має оптимізований інтерфейс.

Якщо говорити про комплектацію нового софту, варто зазначити, що до нього входять електронні документи, ПІН-код для активації, картка реєстрації у форматі ПДФ, доступ до порталу ІТС.

Що ще важливо знати?

BAS Бухгалтерія має безліч інструментаріїв, які дозволяють виконувати бухгалтерську роботу максимально успішно та без проблем. При цьому можна створювати резервні копії документів, додавати необхідні документи для отримання аналітики, вибирати принцип оподаткування, налаштовувати виробничий процес, програмувати певні класи рахунків для того, щоб автоматично формувати проводки, а також багато іншого.

За допомогою цифрового продукту можна без проблем програмувати спосіб оцінювання активів (матеріальні та виробничі запаси, товари в роздріб та багато іншого), визначати порядок нумерації в документах та швидко знаходити необхідну документацію загалом. Також спрощена система дозволяє швидко налаштовувати програму під себе та користуватися правилами ведення обліку, змінювати налаштування та конфігурації платформи, змінювати, створювати та складати звітні документи та багато іншого.