1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Новини партнерів

Вітаміни Елевіт — для здорового розвитку майбутнього малюка

Вітаміни Елевіт — для здорового розвитку майбутнього малюка

Щоб вагітність протікала без проблем та ускладнень, важливо підтримувати рівень вітамінів у організмі матусі на достатньому рівні. Часто жінки забувають про такі пігулки. Проте у період виношування малюка вони можуть бути вкрай необхідні. Одним із кращих у своїй категорії являється вітамінний препарат Елевіт. Його часто рекомендують лікарі жінцам «у положенні». Так, сьогодні Елевіт можливо без якихось проблем придбати на спеціалізованому сайті в онлайн-режимі, замовивши продукт с доставкою додому. При цьому цінова політика точно сподобається навіть самому заядлому клієнту, адже вона є демократичною та цілком лояльною. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем!

Що це за препарат і які його складові?

Правильне планування вагітності та виконання усіх правил під час виношування малюка, дозволяє знизити ризики різних патологій плоду. Вітаміни Елевіт Пронаталь являються вітамінним додатком до основного збалансованого харчування. Річ у тому, що продукти не завжди можуть дати організму необхідну кількість корисних речовин. На кількість вітамінів в продуктах впливають умови їх зберігання, термічна обробка, сезонне коливання вітамінів в продуктах. Зате зі спеціальними вітамінно-мінеральними комплексами таких проблем немає. До складу Елевіту входять:

  • гідрофосфат магнію;
  • вітаміни А, групи, аскорбінка, Д, Е, РР;
  • сульфат цинку;
  • пантотенат і фосфат кальцію;
  • сульфат міді;
  • фумарат заліза;
  • сульфат марганцю.

Серед допоміжних речовин целюлоза, желатин, мальтодекстрин.

Переваги та користь препарату

Головна перевага комплексу — у активній дії кожного окремо взятого складового елементу. Щоб зрозуміти, як саме впливає БАД на організм вагітної жінки, необхідно подивитися на показання препарату до вживання під час виношування малюка. Такими є нестача вітамінів та мінералів, зниження ризику виникнення дефектів нервової трубки у дитини, попередження розвитку анемії та зменшення частоти нудоти та блювання на початкових стадіях вагітності.

Протипоказання до вживання або що потрібно знати в першу чергу перед прийомом?

Приймати біологічно активну добавку не рекомендується у разі підвищеного вмісту кальцію, гіпервітамінозу будь-якого із вітамінів, гіперфосфатемії, сечокам’яної хвороби, патології печінки або нирок, порушення засвоювання організмом заліза.

Найсвіжіші новини: