1. Новини Закарпаття

Керамічна плитка для вашого дому

В даний час керамічна плитка продається з характеристиками, які роблять її таким продуктом, застосування якого виходить далеко за рамки традиційного використання плитки.

В даний час керамічна плитка продається з характеристиками, які роблять її таким продуктом, застосування якого виходить далеко за рамки традиційного використання плитки.

В даний час керамічна плитка продається з характеристиками, які роблять її таким продуктом, застосування якого виходить далеко за рамки традиційного використання плитки. Її промислова і комерційна реальність роблять її придатною для негайного використання в різних середовищах. І це як раз ключова концепція нових додатків для плитки: їх особливості дозволяють використовувати їх для абсолютно різних функцій, які безпосередньо пов'язані з якістю життя. Тому варто підкреслити, що нові покоління керамічної плитки слід розглядати як частину низки архітектурних елементів як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання. А все тому що вони забезпечують поверхні, на які вони облицьовані, широкий спектр властивостей і функцій без шкоди для естетичних якостей, які притаманні керамічним плиткам.

Переваги керамічної плитки

Існує багато додаткових переваг, пов'язаних із встановленням керамічної плитки у вашому домі.

Водонепроникність

Вибираючи керамічну плитку для підлоги, ви отримуєте додатковий захисний шар на матеріалі, що робить його непроникним для води та плям. Ці властивості роблять керамічну плитку ідеальною для вологих приміщень, таких як ванні кімнати та кухні.

Якщо ви вибираєте керамічну плитку для підлоги, яка не є глазурованою, зверніть увагу, що її потрібно герметизувати, якщо ви хочете захистити її поверхню від потрапляння рідин. Також рекомендуємо герметизувати лінії затірки, щоб уникнути потрапляння вологи, яка може призвести до появи цвілі.

Дбайливість до здоров'я

Керамічна плитка просто ідеально підходить для здорового середовища проживання, її поверхня дуже непроникна. У пилу, кліщів та інших мікроорганізмів, які викликають велику кількість алергій, немає шансів. Сама кераміка не виділяє ні парів, ні запахів, і тому її також рекомендують з точки зору будівельної біології.

Безпечність

Стійка до морозу та погодних умов керамогранітна плитка – це ідеальне покриття для підлоги як всередині, так і на відкритому повітрі. Саме тут властивості плитки, що не ковзає, набувають своєї сили, забезпечуючи надійну опору, навіть коли вона мокра.

Також керамічна плитка є морозостійкою та загалом стійкою до будь-яких погодних умов (при професійному укладанні), а тому також підходить для використання на відкритих майданчиках.

Надійність

Керамічна підлога дуже міцна, таку плитку важко потріскати. При правильному монтажі керамічна підлога може прослужити 10-20 років і довше, за умов відповідного догляду. Та навіть якщо одна плитка тріскається через сильний удар, її легко замінити.

Доступність естетичного вибору

Плитка стійка до кольору та світла, і на її зовнішній вигляд не впливає потрапляння прямих сонячних променів. Тобто, гарний зовнішній вигляд з часом не зменшується. До того ж існує необмежена кількість кольорів, форм та оздоблення. Керамічна плитка є невід’ємною частиною загального сценарію дизайну і має вирішальне значення для концепції кімнати та гармонійного інтер’єру.